تور ارزان اروپا: اروپا و آمریکا رکوردار ثبت ابتلا به کرونا در هفته گذشته

به گزارش پیکوشو، سازمان جهانی بهداشت خاطرنشان کرد بیشترین موارد ابتلا به ویروس کرونا هفته گذشته در دو قاره اروپا و آمریکا به ثبت رسیده است.

تور ارزان اروپا: اروپا و آمریکا رکوردار ثبت ابتلا به کرونا در هفته گذشته

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، تدروس ادهانوم، مدیرکل سازمان دنیای بهداشت در مورد اهمیت واکسیناسیون اظهار کرد: داده های 119 کشور نشان می دهد که به طور میانگین دو نفر از هر پنج عضو کادر درمان در سطح دنیا به طور کامل واکسینه شده اند.

مدیرکل سازمان دنیای بهداشت در عین حال اضافه کرد: این آمار تفاوت زیاد بین اندازه واکسیناسیون کادر درمان در منطقه ها مختلف یا در میان گروه های مالی متفاوت را نشان نمی دهد در قاره آفریقا به طور میانگین از هر 10 عضو کادر درمان کمتر از یک نفر به طور کامل در برابر کووید 19 واکسینه شده است.

در ارزیابی هفتگی سازمان دنیای بهداشت از شرایط شیوع بیماری همه گیر کووید 19 در سطح دنیا آمده است که دو میلیون و 700 هزار مورد نو ابتلا به ویروس کرونا طی هفته گذشته شناسایی شد بنا به همین گزارش بیش از 46 هزار نفر نیز هفته گذشته بر اثر ابتلا به کووید 19 جان باختند.

بنا به اعلام سازمان دنیای بهداشت بیشترین موارد ابتلا به ویروس کرونا هفته گذشته در دو قاره اروپا و آمریکا به ثبت رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 آبان 1400 بروزرسانی: 21 آبان 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1879

به "تور ارزان اروپا: اروپا و آمریکا رکوردار ثبت ابتلا به کرونا در هفته گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان اروپا: اروپا و آمریکا رکوردار ثبت ابتلا به کرونا در هفته گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید