استن: داور پنالتی ما را نگرفت، پیروزی سپاهان به خاطر اشتباهات فردی ما بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است پیروزی سپاهان به خاطر اشتباهات مدافعانش رقم خورده است.

استن: داور پنالتی ما را نگرفت، پیروزی سپاهان به خاطر اشتباهات فردی ما بود

به گزارش خبرنگاران، ایلی استن سرمربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری پس از شکست 3 بر یک تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: بازی خوبی بود. اما ما با اشتباهات فردی شکست خوردیم. اگر در دقیقه 70 داور پنالتی را برای ما می گرفت، روند بازی عوض می شد. گل سوم سپاهان نیز در شرایط آفساید به ثمر رسید من از تیم خود حمایت خواهم کرد.

وی ادامه داد: ما شبانه روز در حل کار کردن هستیم. باید پس از این بازی بازیکنان خود را از لحاظ روحی و روانی آماده کنیم تا با ذهنیتی باز و آمادگی کامل مقابل گسترش ظاهر شویم.

استن اضافه نمود: از بازیکنان جوان خود در این دیدار استفاده کردیم با دو بازیکن جوان کار خود را آغاز کردیم و در ادامه نیز دو بازیکن جوان دیگر خود را به میدان فرستادیم تا نشان دهیم که آینده تیم ما برای جوانان است و آن ها بهتر خواهند شد. تیم ما روز به روز بهتر می گردد و خیلی از چیزها تغییر خواهد نمود. من یک سالی است که در این تیم کار می کنم و از سطح و کیفیت بازیکنان شناخت دارم. ما یک بازی مدرن را به نمایش گذاشتیم.

او درباره پیروزی سپاهان توضیح داد: نقش طرفداران این تیم در این پیروزی موثر بود. البته برد سپاهانی ها به خاطر تحت فشار قرار دادن تیم ما نبود بلکه به خاطر اشتباهات فردی بازیکنان ما بود. لوپز دفاع وسط ما برای نخستین بار بود که بازی در لیگ برتر را تجربه می کرد. اتفاقات ساده نتیجه این بازی را رقم زد. یک بار دیگر تکرار می کنم من به طرفداران، بازیکنان و باشگاه اعتماد کامل دارم و مطمئنا آینده بهتری برای فولاد خواهیم ساخت. تیم مان تنها احتیاج به زمان دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 63

به "استن: داور پنالتی ما را نگرفت، پیروزی سپاهان به خاطر اشتباهات فردی ما بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استن: داور پنالتی ما را نگرفت، پیروزی سپاهان به خاطر اشتباهات فردی ما بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید