بزرگترین ناو فرانسه هم کرونایی شد

به گزارش پیکوشو، سناتور کریستیان کانبن، رئیس کمیسیون امور خارجه، دفاع و نیروهای مسلح عنوان نمود که از وزیر دفاع خواهد خواست که از تمامی سربازان قبل از عزیمت به ماموریت، آزمایش گردد.

بزرگترین ناو فرانسه هم کرونایی شد

به گفته وزیر دفاع فرانسه، نزدیک به نیمی از خدمه و پرسنل ناوهواپیمابر شارل دوگل به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش ایسنا به نقل از فرانس 24، فلورانس پارلی، وزیر دفاع فرانسه، گفت 1081 تن از خدمه و اسکورت ناوهواپیمابر شارل دوگل به کروناویروس مبتلا شده اند. آماری که رو به افرایش است.

وی در کمیسیون دفاعی مجلس ملی فرانسه گفت: از 2010 آزمایش اجرا شده، 1081 ملوان به کووید-19 مبتلا هستند. در میان آنها، 545 تن علائم آشکار دارند و یک نفر در شرایط احیاست و نفراتی که تست آنها منفی بوده، در قرنطینه به سر می برند.

سناتور کریستیان کانبن، رئیس کمیسیون امور خارجه، دفاع و نیروهای مسلح مطرح نمود که از وزیر دفاع خواهد خواست که از تمامی سربازان قبل از عزیمت به ماموریت، آزمایش گردد.

کانبن ادامه داد که این قابل درک نیست که قبل از فرستادن سربازان به ماموریت، از آنها تست گرفته نگردد.

ناوهواپیمابر اتمی شارل دوگل روز یکشنبه گذشته در شهر تولون فرانسه پهلو گرفت. 1900 خدمه و کشتی کمکی آن به جنوب فرانسه رفته و دو هفته قرنطینه شدند.

اعلام بازگشت ناوهواپیمابر در روز چهارشنبه بعد از بروز علائم مشکوک در میان خدمه صورت گرفت. منشا ابتلا هنوز تعیین نشده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 996

به "بزرگترین ناو فرانسه هم کرونایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین ناو فرانسه هم کرونایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید