تصمیم گیری درباره بازگشت ساعت طرح ترافیک، فردا

به گزارش مجله پیکوشو، خبرگزاری خبرنگاران- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران از احتمال تغییر ساعت طرح ترافیک در مرکز اطلاع داد.

تصمیم گیری درباره بازگشت ساعت طرح ترافیک، فردا

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، سید مجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل شهرداری تهران در حاشیه هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره دلایل افزایش بار ترافیکی مرکز اعلام کرد: این موضوع دلایل بسیاری دارد که البته از یک ماه و نیم پیش ترافیک افزایش یافته است که از مهمترین دلایل آن می توان به واکسیناسیون شهروندان تهرانی و تردد آن ها در سطح شهر اشاره نمود.

معاون شهردار تهران در ادامه مطرح کرد: بر همین اساس معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جلسات مختلفی را در ارتباط با این مسئله برگزار نموده است و دلایل آن تهیه و تدوین شده است و با توجه به اینکه در حال حاضر طرح ترافیک از ساعت 8:30 تا 16 است به همین علت منجر به افزایش تردد ها در سطح شهر تهران شده است.

شفیعی با بیان اینکه اوج تردد در سطح شهر تهران بین ساعت 6:30 تا 10:30 و بعد از ظهر ها از ساعت 16 به بعد است، گفت: با توجه به اینکه ساعت طرح ترافیک در حال حاضر نسبت به گذشته تغییر پیدا نموده یکی از دلایل افزایش تردد ها همین مسئله است.

او با بیان اینکه فردا جلسه شورای ترافیک با حضور اعضا و آقای زالی رئیس ستاد کرونا استان تهران برگزار خواهد شد، مطرح کرد: در این جلسه قرار است در ارتباط با چند سناریو تصمیم گیری گردد که از آن جمله می توان به بازگشت طرح ترافیک به شکل قبل، پلکانی کردن ساعت طرح اشاره نمود که البته در این جلسه دوستان نظر خود را مطرح می کنیم و در نهایت جمع بندی خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه منع تردد شبانه نیز باعث افزایش ترافیک در روز شده است، گفت: بر اساس گزارش هایی که تهیه شده طرح منع تردد شبانه پیروز نبوده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 آذر 1400 بروزرسانی: 13 آذر 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1900

به "تصمیم گیری درباره بازگشت ساعت طرح ترافیک، فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم گیری درباره بازگشت ساعت طرح ترافیک، فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید