خبرنگاران حضور مسئولان استانی در غرب مازندران عین عدالت است

به گزارش پیکوشو، نوشهر - خبرنگاران - نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت : حضور مسئولان استانی در غرب مازندران عین عدالت است و باید این فرایند همچنان ادامه داشته باشد.

خبرنگاران حضور مسئولان استانی در غرب مازندران عین عدالت است

به گزارش خبرنگار پیکوشو ، سید شمس الدین حسینی روز پنجشنبه در سومین جلسه شورای اداری استان مازندران در عباس آباد اضافه نمود : حضور مسئولان استانی در غرب مازندران خیلی از مسائل مردم منطقه را رفع می کند و دیگر نیاز به حضور آنان در مرکز استان نیست.

وی با بیان اینکه مردم نجیب و بلند نظری در غرب مازندران زندگی می کنند ، گفت : حضور مدیران استانی در غرب مازندران بار واگرایی در این استان را کم خواهد کرد.

کننده مردم شهرستان های تنکابن ، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره تصویب تنکابن به عنوان فرمانداری ویژه گفت: این فرمانداری نیازمند اختبارات بیشتری برای رفع مسائل مردم و منطقه است درحالی که فقط اسمی از فرمانداری ویژه از ان باقی مانده است.

حسینی با اشاره به مسائل مالی کشور در شرایط کنونی گفت : کشور در تامین منابع مالی با مسائل زیادی روبرو است و رفع کاستی های موجود بسیار سخت خواهد بود.

وی اضافه نمود : اداره کشور در شرایط فعلی نیاز به فکر و برنامه جدید است تا بتوانیم با همین میزان منابع کارهای بزرگی انجام دهیم.

کننده مردم شهرستان های غرب مازندران در مجلس شورای اسلامی در خاتمه با قدردانی از زحمات کادر پزشکی و پرستاران استان در بحث شیوع ویروس کرونا گفت: متاسفانه حساسیت ها در این زمینه کم و مسائل پیجیده شده است و نباید این فرایند ادامه داشته باشد.

سومین جلسه شورای اداری استان مازندران روز پنجشنبه با حضور استاندار ، معاونین و مدیران کل و با هدف بررسی مسائل سه شهرستان غرب مازندران در شهرستان عباس اباد برگزار گشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1121

به "خبرنگاران حضور مسئولان استانی در غرب مازندران عین عدالت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حضور مسئولان استانی در غرب مازندران عین عدالت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید