دولت در زمینه مهار کرونا فرصت های طلایی را از دست داده است

به گزارش پیکوشو، منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: اقدامات دولت از نظر مالی محافظه کارانه و از نظر بهداشتی توأم با خطرپذیری بوده و متأسفانه فرصت های طلایی را از دست داده است.

دولت در زمینه مهار کرونا فرصت های طلایی را از دست داده است

سیدمصطفی میرسلیم در مصاحبه با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری پیکوشو، درباره کاهش محدودیت های طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط دولت اظهار کرد: اقدامات دولت از نظر مالی محافظه کارانه و از نظر بهداشتی توأم با خطرپذیری است؛ زیرا کاهش محدودیت طرح فاصله گذاری اجتماعی و شتاب زدگی در از سرگیری فعالیت های عادی باعث به درازا کشیدن مهار بیماری کرونا و افزایش تعداد جان باختگان می گردد.

وی اضافه نمود: در این باره یادآوری می کنم که متأسفانه فرصت های طلایی را دولت از دست داده و باید جوابگوی عملکرد خود باشد، البته این ها از ارزش عملکرد جهادگران میدان بهداشت و درمان و اخیراً اقداماتی که با الهام از ضرورت مواسات انجام می گیرد، به هیچ وجه نمی کاهد.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با اشاره به سال جهش فراوری و ضرورت انجام اقدامات زیرساختی برای تحقق شعار سال گفت: توجه به اقتضای سال جهش فراوری نیازمند خودباوری است. فرصت ها و امکانات خدادادی و نیروی انسانی ماهر و متخصص در کشور ما کم نیست و امیدوارم این بار دولت با خودباوری همه آن ها را مغتنم بشمارد و سرنوشت کشور را معطل نتایج مذاکرات کذایی نکند.

4079/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 17 خرداد 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 984

به "دولت در زمینه مهار کرونا فرصت های طلایی را از دست داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت در زمینه مهار کرونا فرصت های طلایی را از دست داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید