شروط دریافت وام یک میلیونی کرونا اعلام شد

به گزارش پیکوشو، سه شرط برای دریافت بسته جدید معیشتی و وام یک میلیونی آسیب دیده گان کرونایی در این مرحله از سوی دولت اعلام شد.

شروط دریافت وام یک میلیونی کرونا اعلام شد

در حالی قرار است طی هفته های آینده، حمایت جبرانی معیشت خانوارها در محدودیت های شدید کرونایی در مرحله جدید شروع گردد که وزارت رفاه سه شرط برای دریافت این تسهیلات به خانواده ها اعلام نموده است.

نخست اینکه این بسته به افرادی که درآمد ثابت نداشته باشند، پرداخت می گردد؛ دوم اینکه این افراد باید متقاضی وام یک میلیون تومانی کرونایی در مرحله اول باشند و سوم اینکه دریافت کننده بسته معیشتی فعلی باشند.

همچنین یاری بلاعوض (ماهانه مبلغ یک میلیون ریال به ازاء هر یک از اعضای خانوار) از آذر ماه تا انتها سال جاری به مدت چهار ماه، به سرپرست خانوار پرداخت می گردد علاوه بر اینکه وام یک میلیون تومانی به صورت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی با نرخ کارمزد 4 درصد از محل باقی مانده منابع بسته جبرانی مصوب جلسه دوازدهم مورخ 1399/01/09 ستاد ملی مدیریت کرونا، با اقساط 30 ماهه و از منابع یارانه معیشتی ماهانه خانوار پرداخت خواهد شد.

منبع: تسنیم

بنابر اعلام وزارت رفاه ثبت نام از متقاضیان از با ارسال کد ملی سرپرستان خانوار به وسیله تلفن همراه ثبت شده به نام وی به سرشماره 6369 از روز سه شنبه 4 آذر شروع شده روز سه شنبه 11 آذر به انتها خواهد رسید همچنین پس از انتها مهلت ارسال پیامک توسط سرپرست خانوارها، یک هفته از 12 آذر تا 19 آذر، داده های اطلاعاتی پایش خواهد شد و در نهایت در هفته سوم از 20 آذر تا 27 آذر به پیامک های دریافتی مشمول با سرشمارهv.refah پاسخ داده می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1366

به "شروط دریافت وام یک میلیونی کرونا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروط دریافت وام یک میلیونی کرونا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید