فرصت ثبت نام در پذیرش با سابقه تحصیلی دانشگاه ها تمدید شد

به گزارش مجله پیکوشو، فرصت ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ماه سال 1399 در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تا ساعت 24 روز شنبه 6 دیماه 99 تمدید شد.

فرصت ثبت نام در پذیرش با سابقه تحصیلی دانشگاه ها تمدید شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ماه سال 1399 در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به منظور پذیرش دانشجو برای نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 انجام می شود.

متقاضیان می توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنما با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 100 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به اعلام رشته های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی سراسری- بهمن ماه سال 1399 فرصت ثبت نام در این دوره را تمدید کرد.

به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا امروز سوم دی ماه 99 برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نکرده اند ترتیبی اتخاذ شد که متقاضیان بتوانند تا خاتمه روز شنبه 6 دی ماه 99 نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام کنند.

متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مذکور و مندرجات این اطلاعیه، به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام کنند.

آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی اقدام کرده اند، می توانند در صورت تمایل تا شنبه 6 دی ماه 99 نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام کنند.

با توجه به فشردگی زمانی در سایر فرآیند های این مرحله از پذیرش، مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نیست و ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته و یا ویرایش رشته های انتخابی خود اقدام کنند.

اصلاحات دفترچه راهنمای مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری 1399 در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1422

به "فرصت ثبت نام در پذیرش با سابقه تحصیلی دانشگاه ها تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت ثبت نام در پذیرش با سابقه تحصیلی دانشگاه ها تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید