موج دیگری از شیوع کرونا در اروپا و اعمال محدودیت های جدید

به گزارش پیکوشو، انگلیس، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا از کشورهای اروپایی هستند که بیشترین تلفات را از شیوع بیماری کووید-19 گزارش نموده اند و در مجموع حدود 140 هزار نفر در این کشورها بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

موج دیگری از شیوع کرونا در اروپا و اعمال محدودیت های جدید

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-19 در اروپا به تعطیلی کافه ها و الزام به استفاده از ماسک در بعضی دیگر از اماکن عمومی منجر شد.

به گزارش ایسنا، افزایش موارد جدید ابتلا به بیماری کووید-19 برنامه های تعطیلات تابستانی را در بیشتر کشورهای اروپایی مختل نموده است به گونه ای که در بعضی از کشورها مقامات به اعمال مجدد محدودیت ها برای مسافران، تعطیلی کافه ها و تفریح گاه های شبانه، ممنوعیت آتش بازی و الزام به استفاده از ماسک در بیشتر اماکن رو آورده اند.

انگلیس، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا از کشورهای اروپایی هستند که بیشترین تلفات را از شیوع بیماری کووید-19 گزارش نموده اند و در مجموع حدود 140 هزار نفر در این کشورها بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

علاوه بر کافه ها و جشن های خیابانی، تجمعات عظیم خانوادگی منبع شیوع جدید بیماری کووید-19 در چندین کشور اروپایی اعلام شده است.

بعضی از شدیدترین ممنوعیت ها در اسپانیا اعمال شده که طبق آمار در حدود 14 روز گذشته تقریبا 50 هزار مورد ابتلا به بیماری کووید-19 را داشته است. طبق دستور وزارت بهداشت این کشور، تمامی فعالیت تمامی تفریح گاه های شبانه ممنوع است. همچنین زمان دیدار در آسایشگاه سالمندان به یک ساعت محدود شده و تنها یک نفر در روز امکان دیدار با سالمندان را دارد.

به گزارش ژاپن تودی، در ایتالیا نیز که موج جدیدی از موارد ابتلا گزارش شده محدودیت های بیشتری در بعضی از مناطق اعمال شده که از آن جمله می توان به ممنوعیت آتش بازی در سواحل اشاره نمود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1188

به "موج دیگری از شیوع کرونا در اروپا و اعمال محدودیت های جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موج دیگری از شیوع کرونا در اروپا و اعمال محدودیت های جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید