98 درصد شاکله تیم تغییر و بازیکنان بومی خوزستان را جذب کردیم

سرمربی تیم فوتسال پالایش نفت آبادان در مصاحبه با خبرنگاران درباره بازی هفته دوم و پیروزی مقابل پویندگان فجر شیراز گفت: با توجه به اینکه تیم دیر بسته و من دیر راهنمایی تیم را بر عهده گرفتم جذب بازیکنان تا هفته ابتدایی طول کشید و همین منجر شد تا تیم دیر به هماهنگی دست یابد. بازی هفته اول را واگذار کردیم اما در هفته دوم با هماهنگی بیش تر، بازیکنان برنامه را به خوبی در زمین اجرا کردند و در نهایت منجر به پیروزی شد.

98 درصد شاکله تیم تغییر و بازیکنان بومی خوزستان را جذب کردیم

خدیجه بهبهانی ادامه داد: تیم پالایش در فصل جاری از بازیکنان جوان و بومی تشکیل شده است و 98 درصد از شاکله تیم فصل قبل دچار تغییر شده است. بازیکنان جوان و با استعداد خوزستان را به تیم تزریق نموده ایم. سیاست و هدف گذاری باشگاه سرمایه گذاری برای بازیکنان با استعداد جوان و بومی خوزستان است و ما نیز با همین هدف گذاری پیش می رویم.

وی درباره انصراف تیم ها با آغاز مسابقات نیز گفت: بحث انصراف در لیگ بانوان عادی و هرسال شاهد آن هستیم. انتظار داریم فدراسیون تدابیر محکم تری را نه برای مربیان و سرپرستان بلکه برای باشگاه داران وضع کند. لیگ بانوان به حمایت احتیاج دارد. در بخش اقتصادی و روانی باید از تیم های بانوان حمایت کرد. حیف است زمانیکه بازیکنان با انگیزه کوشش و تمرین می نمایند و به دلیل مسائل اقتصادی تیم منحل می گردد. تیم پالایش نیز با مسائل اقتصادی روبرو بود اما با تدابیر مدیران باشگاه و مدیران بالادستی پالایشگاه مسائل حل و تیم حمایت شد.

بهبهانی در سرانجام گفت: از مدیریت باشگاه به دلیل حمایت از بازیکنان جوان، با انگیزه و بومی تیم تشکر می کنم. از رحمانی، سرپرست تیم نیز تشکر می کنم که با تمام کم و کاستی ها برای بهبود کارها کوشش می نماید. همچنین از بازیکنانم که صد در صد کوشش خود را برای کسب نتیجه به کار می گیرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مهر 1398 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 389

به "98 درصد شاکله تیم تغییر و بازیکنان بومی خوزستان را جذب کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "98 درصد شاکله تیم تغییر و بازیکنان بومی خوزستان را جذب کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید