آویزان ماندن کودک خردسال از طبقه چهارم آپارتمان!

به گزارش پیکوشو، کودک خردسال چینی که به شکلی خطرناک از طبقه چهارم یک آپارتمان آویزان شده بود با کوشش ماموران آتش نشانی نجات یافت.

آویزان ماندن کودک خردسال از طبقه چهارم آپارتمان!

به گزارش خبرنگار ، کودک خردسالی که از طبقه چهارم آپارتمانی در چین آویزان مانده بود با کوشش ماموران آتش نشانی نجات یافت. در این حادثه که بعدازظهر روز دوشنبه رخ داد این کودک 4 ساله پس از بالا رفتن از پنجره و سقوط به پایین در بین حفاظ آهنی گرفتار شد. در حالی که والدین کودک در خانه حضور نداشتند، پدربزرگ او با صدای فریاد های کودک از خواب پرید و به یاری او شتافت.

ویدئویی که منتشر شده است ماموران آتش نشانی را در حال نجات کودک نشان می دهد. در این عملیات نجات ماموران آتش نشانی با بستن طناب به دور سینه کودک ابتدا کوشش کردند تا مانع سقوط او به پایین شوند. آن ها سپس با جابجایی میله ها توانستند کودک را بیرون کشیده و جان او را نجات دهند. این حادثه در شهر لینیی در استان شاندونگ واقع در شرق چین رخ داد.

لازم به ذکر است؛ اکثر صاحبان منازل آپارتمانی در مقابل پنجره ها از حفاظ آهنی استفاده می نمایند. سال گذشته نیز در اتفاقی مشابه یک مرد چینی با بالا رفتن از یک آپارتمان در منطقه ژیجیانگ چین جان کودکی را که آویزان مانده بود نجات داد. پیش از آن نیز یکی از همسایگان در شهر ژیائوگان چین با به خطر انداختن جانش، دختر 3 ساله ای را که از حفاظ آهنی آویزان بود نجات داده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 آبان 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 533

به "آویزان ماندن کودک خردسال از طبقه چهارم آپارتمان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آویزان ماندن کودک خردسال از طبقه چهارم آپارتمان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید