مقالات گردشگری

خبرنگاران کرونا و جوانان؛ توقفی در سبک زندگی مصرفی و تداوم شهروندی دیجیتال

تهران- خبرنگاران- همه گیری ویروس کرونا، تاثیراتی جدی بر سبک زندگی جوانان ایرانی برجای گذاشته است؛ تاثیراتی که می تواند پایدار باشد و آینده پیش روی جوانان ایرانی را بسیار متفاوت تر از گذشته سازد.

17 مهر 1399

معرفی بازیگر اصلی تورم مرداد

خبرنگاران : فرایند افزایشی شاخص قیمت ها در مرداد نسبت تیر، کندتر شد. با اینحال، همچنان تورم ماهانه در سطح بالایی به سر می برد. خبرنگاران در این گزارش به نقش گروه های مختلف در تورم مرداد می پردازد.

17 مهر 1399

انتها عملیات های مرمتی در باغ فین کاشان

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، فریدون اله کمک امروز 13 مهرماه با اشاره به بازسازی های اجرا شده بر روی پشت بام کتابخانه باغ فین، گفت: سبک سازی بام، استحکام بخشی و بازسازی سقف ها و قوس ها، اجرای قیدبندی، اجرای...

15 مهر 1399

برگزاری دوره های آموزش مجازی صنایع دستی در بستک

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بستک از برگزاری دوره های آموزش مجازی صنایع دستی در این شهرستان اطلاع داد.

12 مهر 1399

2 اثر از مترجمان مهابادی به زبان کُردی چاپ شد

سیامند جوانبخت؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران در ارومیه، بیان نمود: این 2 اثر ترجمه کتاب سفر اثر لوئیجی پیراندلو؛ نویسنده ایتالیایی و مبارزه در راه کوهستان کُردها اثر یک نویسنده آلمانی هستند که به...

8 مهر 1399

اجرای محدودیت سفر در صورت تصویب ستاد کرونا

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: از مردم می خواهیم مانند گذشته همکاری کنند و از انجام هر گونه سفر های غیر ضرور جدا چشم پوشی کنند و در صورت اعمال محدودیت های مختلف از جمله محدودیت تردد و سفر های بین جاده ای به صورت همه جانبه در مدیریت و اجرای آن همکاری...

7 مهر 1399

لبنان، درگیری در اطراف مجلس و مقابل سفارت فرانسه

منابع خبری از درگیری در اطراف ساختمان مجلس لبنان و مقابل سفارت فرانسه خبر دادند.

6 مهر 1399

کاهش 56 درصدی سفرهای توریستی دنیا در 5 ماه اول سال

محاسبات تازه سازمان ملل متحد حکایت از کاهش 56 درصدی سفرهای توریستی دنیا در 5 ماه اول سال دارد.

5 مهر 1399

فدراسیون جهانی تکواندو خاطرنشان کرد؛ ماه آینده در مورد مسابقات جهانی نوجوانان تصمیم گیری می گردد

شورای فدراسیون دنیای تکواندو در نظر دارد تا خاتمه ماه آگوست در مورد برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان دنیا به میزبانی صوفیه بلغارستان تصمیم گیری کند.

4 مهر 1399

رونمایی از ستاره آینده سینمای ایران در ایتالیا

مجید مجیدی در تبادل نظر با یک پایگاه رادیویی در جشنواره ونیز از رسیدن چند پیشنهاد بازیگری به ستاره اصلی و نوجوان فیلم سینمایی خورشید خبر و وعده داد روح الله زمانی در آینده نزدیک فوق ستاره سینمای ایران می گردد.

3 مهر 1399

خبرنگاران تب سنجی 6 هزار و 532 مسافر در فرودگاه بجنورد

بجنورد- خبرنگاران- مدیر فرودگاه بجنورد گفت: گروه دانشگاه علوم پزشکی استان مستقر در فرودگاه بجنورد از هشتم اسفندماه پارسال تا به امروز 6 هزار و 532 تن از مسافران را تب سنجی نموده اند.

1 مهر 1399

توسعه هواپیمای مسافری مافوق صوت که از محیط زیست محافظت می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، شرک رولز رویس تصمیم دارد با اتکا به تجربیات انبوه خود به توسعه سریع ترین هواپیمای مسافری دنیا یاری کند.

1 مهر 1399

قلعه تاریخی مورس ها در پرتغال، عکس

پرتغال کشوری است کوچک که در حاشیه غربی شبه جزیرهٔ ایبری یعنی پائین ترین بخش جنوب غربی اروپا قرار گرفته است. این سرزمین را میتوان امتداد فلات مرتفع مرکزی کشور اسپانیا دانست که هرچه به طرف دریا پیش میرود ، ارتفاعش کمتر می گردد. سواحل غربی و جنوبی آن را اقیانوس...

31 شهریور 1399

آبشار هشترخان منطقه ای بکر در دل هندوستان ایران

آبشار هشترخان منطقه ای بکر که در دل هندوستان ایران شهرستان طارم قرار گرفته است.

22 شهریور 1399

چین چگونه موج دوم کرونا را هم مهار کرد؟

چین به رغم اینکه اولین منشا شیوع ویروس کرونا در دنیا بود پیروز شده است با بکارگیری روش های متعدد و مختلف، برای دومین بار این ویروس را مهار کند به طوری که در یک هفته گذشته هیچ موردی از ابتلا به کرونا غیر از موارد وارداتی در داخل کشور ثبت نشده است.

19 شهریور 1399

تکمیل طرح جامع مطالعات گردشگری منطقه آینالو

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تکمیل طرح جامع مطالعات گردشگری منطقه آینالو تا سرانجام امسال اطلاع داد.

13 شهریور 1399

قبرهای 1400 ساله و یک روزه در نخستین قبرستان مسلمانان ایران

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، قبرهای 1400 ساله و یک روزه در نخستین قبرستان مسلمانان ایران دیده می شوند.

12 شهریور 1399

فراکسیون حمایت از بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی تشکیل شود

خبرنگاران/آذربایجان شرقی نائب رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به تشکیل فراکسیون کارگری در مجلس شورای اسلامی، خواستار تشکیل فراکسیون حمایت از بازنشستگان شد.

7 شهریور 1399

اتحادیه اروپا 11 مقام ارشد ونزوئلا را تحریم کرد

اتحادیه اروپا نام 11 مقام ونزوئلایی را به بهانه آنچه نقش داشتن آن ها در تضعیف دموکراسی و حاکمیت قانون در ونزوئلا خوانده، به فهرست افراد تحت تحریم خود اضافه کرد.

4 شهریور 1399

رئیس پلیس راهور ناجا: پهپادها برای کنترل جاده ها به کمک پلیس می آیند

رئیس پلیس راهور ناجا کنترل جاده ای کشور از طریق پهپادها را از اولویت های نیروی انتظامی برشمرد و گفت: پهپادها برای کنترل جاده ها به کمک پلیس می آیند.

3 شهریور 1399
تعداد: (281)