استقلال - فولاد؛ دستگرمی آبی ها برای آسیا، دو تیم با آماری متفاوت

به گزارش پیکوشو، هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر با انجام یک بازی از امشب شروع می گردد که طی آن استقلال تیم هفتم جدول از فولاد تیم پنجم جدول پذیرایی می نماید. شاگردان شفر شروع خیلی خوبی در لیگ هجدهم نداشته و از 4 بازی نخست تنها یک پیروزی مقابل تراکتورسازی داشته اند و از این لحاظ عملکرد بهتری نسبت به میزبان هفته پنجمش دارد.

استقلال - فولاد؛ دستگرمی آبی ها برای آسیا، دو تیم با آماری متفاوت

ویژگی استقلال در 4 هفته ابتدایی فصل عملکرد بهتر آنها در بازیهای خانگی است. شاگردان شفر تنها پیروزی این فصل شان را در خانه به دست آورده اند و دروازه آنها تاکنون در استادیوم آزادی باز نشده است و 3 گل از 5 گل زده شان هم در همین استادیوم بوده است و این در حالی است که فولاد در بازیهای خارج از خانه عملکرد خوبی نداشته و با یک مساوی و یک شکست تنها یک امتیاز از بازیهای خارج از خانه به دست آورده است.

آنچه استقلال را به نتیجه این دیدار امیدوار می نماید آمار گلهای زده خارج از خانه فولاد است که عدد آن صفر است. فولاد بدون گل زده خارج از خانه و استقلال بدون گل خورده داخل خانه و این آن چیزی که لااقل استقلالیها را بابت بسته ماندن دروازه شان در این بازی امیدوار می نماید.

بهترین گلزن استقلال در این فصل وریا غفوری است که زننده هر 2 گل تیمش در بازی مقابل ذوب آهن بود تا با همین 2 گل بهترین گلزن این تیم باشد.

این بازی پیش بازی دیدار آسیایی آبی هاست و پیروزی در این بازی می تواند آنها را با روحیه بهتری به مصاف السد بفرستد. اما مهم برای شفر این است که این بازی بازیکن مصدومی روی دست آنها برای آسیا نگذارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مهر 1397 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 18

به "استقلال - فولاد؛ دستگرمی آبی ها برای آسیا، دو تیم با آماری متفاوت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال - فولاد؛ دستگرمی آبی ها برای آسیا، دو تیم با آماری متفاوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید