درخواست نماینده کرمانشاه برای انتصاب استاندار نو

به گزارش پیکوشو، عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه با هر روز تاخیر در انتصاب استاندار نو کرمانشاه زمان برای این استان و پیشبرد برنامه های توسعه ای آن از دست می رود، خواهان تسریع در این فرایند شد.

درخواست نماینده کرمانشاه برای انتصاب استاندار نو

به گزارش از ، محمد رشیدی عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با اشاره به ضرورت انتخاب هرچه سریعتر استاندار تازه کرمانشاه، گفت : انتظار ما این است که فرایند انتصاب استاندار کرمانشاه سرعت بیشتری گیرد، چرا که زمان برای استان از دست می رود.

او گفت : هر استاندار تازهی که بیاید به تبع تغییراتی در تیم مدیریت اجرایی استان را شاهد خواهیم بود و این فرایند زمان بر است و چنانچه در انتصاب استاندار کرمانشاه تاخیر صورت گیرد زمان بیشتری را برای استان از دست خواهیم داد.

رشیدی با بیان اینکه طبق قانون نمایندگان مجلس حق ورود به انتصاب و عزل و نصب استانداران و فرمانداران را ندارند، اضافه کرد: اما می توانیم به اسم نمایندگان مردم که شرایط استان را به خوبی می شناسیم، در صورتی که احتیاج باشد در این زمینه مشاوره و پیشنهاد بدهیم.

او اضافه کرد: به همین دلیل جلساتی با مجمع نمایندگان استان داشته ایم و اسامی بعضی افراد برای تصدی استانداری کرمانشاه مطرح شده، اما تا به امروز جمع بندی مشخصی و یا اینکه بخواهیم نامه ای به وزارت کشور ارسال و گزینه هایی را معرفی کنیم، نداشته ایم.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: تنها خواسته ما این است که استانداری جهادی، انقلابی، مردمی و توانمند با رویکرد توسعه ای برای استان کرمانشاه انتخاب گردد.

او اضافه کرد: علاوه بر این درخواست ما تسریع در فرایند انتصاب استاندار تازه کرمانشاه است تا بتوانیم مباحث توسعه ای استان را هرچه سریعتر جلو ببریم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در مورد ماندگاری استاندار فعلی کرمانشاه، گفت: بار ها گفته ام اینکه خواستار تغییر استاندار کرمانشاه هستیم به معنی تقابل و تخریب و ... نیست. گلایه هایی از عملکرد استاندار فعلی داشته ایم که بازگو نکرده ایم، اما این ها ربطی به درخواست تغییر استاندار ندارد.

او اضافه کرد: این درخواست برای تغییر استاندار کرمانشاه در راستای درخواستی است که مردم با رای خودشان به دولت سیزدهم دارند.

رشیدی گفت: مردم برای تغییر وضع موجود به دولت تازه رای داده اند و قطعا این تغییرات در پی تغییراتی که در مدیران اجرایی کشور ایجاد می گردد به دست خواهد آمد و برای همین احتیاج است که در سطح مدیران اجرایی این تغییرات اعمال گردد .

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1832

به "درخواست نماینده کرمانشاه برای انتصاب استاندار نو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست نماینده کرمانشاه برای انتصاب استاندار نو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید