کرمان از شنبه سردتر می شود، احتمال بارش برف برای ارتفاعات مرکز و شمال استان

به گزارش پیکوشو، خبرنگاران/کرمان رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه از روزهای شنبه و یکشنبه بیشینه دمای هوا در استان کرمان کاهش می یابد شرح داد: ناپایداری های جوی تا اواخر وقت شنبه در استان ادامه دارد و از روز یکشنبه دمای مینیمم روند کاهشی خواهد داشت و به تدریج شاهد کاهش نسبی دما در استان خواهیم بود.

کرمان از شنبه سردتر می شود، احتمال بارش برف برای ارتفاعات مرکز و شمال استان

حمیده حبیبی در گفت و گو با پیکوشو درباره وضعیت جوی استان کرمان اظهار کرد: امروز آسمان استان صاف است و پدیده خاص جوی وجود ندارد.

وی با اشاره به پیش بینی افزایش ابر برای فردا در استان اضافه کرد: اواخر وقت فردا بارش پراکنده باران را در برخی مناطق استان خواهیم داشت و در نیمه شب بارش برف برای ارتفاعات مرکز و شمال استان پیش بینی می شود.

حبیبی با بیان اینکه از روزهای شنبه و یکشنبه بیشینه دمای هوا در استان کرمان کاهش می یابد شرح داد: ناپایداری های جوی تا اواخر وقت شنبه در استان ادامه دارد و از روز یکشنبه دمای مینیمم روند کاهشی خواهد داشت و به تدریج شاهد کاهش نسبی دما در استان خواهیم بود.

رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه صبح امروز دمای هوای شهر کرمان صفر درجه بود که پیش بینی می شود در گرم ترین ساعات به 19 درجه سانتیگراد برسد اضافه کرد: همچنین صبح امروز جیرفت با دمای 14 درجه گرم ترین صبح را داشت و لاله زار با دمای 4 درجه زیر صفر خنک ترین نقطه استان بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 620

به "کرمان از شنبه سردتر می شود، احتمال بارش برف برای ارتفاعات مرکز و شمال استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرمان از شنبه سردتر می شود، احتمال بارش برف برای ارتفاعات مرکز و شمال استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید