بازی Dying Lights 2 حداقل 5 سال پشتیبانی پس از عرضه خواهد داشت

به گزارش مجله پیکوشو، هفته گذشته سازنده بازی دایینگ لایت 2 (Dying Light 2) به نام شرکت تکلند (Techland) خاطرنشان کرد که برای اتمام این بازی به حداقل 500 ساعت زمان احتیاج است. حال اعلام شده که دایینگ لایت 2 حداقل 5 سال پس از عرضه پشتیبانی خواهد شد. به این معنا که تا 5 سال آینده ما شاهد محتوای بیشتر با داستان و رویدادهای مختلف خواهیم بود.

بازی Dying Lights 2 حداقل 5 سال پشتیبانی پس از عرضه خواهد داشت

تکلند این ماجرا را در توییتر خود اظهار داشت. به همین علت خیال هواداران از سال های آینده برای این بازی راحت خواهد بود. اینکه چه میزان از این محتوا به حالت رایگان خواهد بود، معین نیست. بعلاوه امکان عرضه بسته الحاقی با هزینه هم وجود دارد.

شرکت تکلند بازی دایینگ لایت اصلی را هم با محتوای زیادی پشتیبانی کرد. البته بسیاری از آن رایگان نبود و هواداران باید برای تجربه آن هزینه پرداخت می کردند.

بازی دایینگ لایت 2 راستا ساخت دشواری داشت. از فراز و نشیب های مختلف تا جدا شدن تعدادی از سازندگان همگی چیزهایی بودند که باعث شدند ساخت این بازی طول بکشد. از طرفی تکلند هم در این مدت تمام کوشش خود را نموده تا دوباره بازی را سر زبان ها بیاندازد. برای مثال اینکه برای اتمام بازی شما احتیاج به 500 ساعت زمان دارید، چیزی نیست که بتوان ساده از آن گذشت. بازی دایینگ لایت 2 نه تنها سرانجام های متفاوت داشته بلکه راه های متفاوت برای اتمام بازی هم دارد. پس به احتمال زیاد این 500 ساعت در خصوص اتمام بازی به طور کامل است.

به همین علت کاربران عادی باید انتظار نزدیک 70 تا 80 ساعت محتوا از آن را داشته باشند. چندی پیش نیز اعلام شد که ساخت بازی دایینگ لایت 2 به اتمام رسیده و در زمان معین شده عرضه خواهد شد. به همین علت تیم سازنده زمان دارد تا بازی را بهبود بخشیده و آن را به برترین نحو عرضه کند. در این مدت به علت اینکه بازی های بسیاری ناقص عرضه شدند، بسیاری از هواداران نسبت به این بازی بی اعتماد هستند. با این حال تیم سازنده می تواند با عرضه خوب دوباره اعتماد هواداران را به خود جلب کند.

منبع: IGN.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 2051

به "بازی Dying Lights 2 حداقل 5 سال پشتیبانی پس از عرضه خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Dying Lights 2 حداقل 5 سال پشتیبانی پس از عرضه خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید