برگزاری جلسه توجیهی آموزشی سامان دهی تورهای غیرمجاز در استان گلستان

به گزارش پیکوشو، جلسه توجیهی آموزشی سامان دهی تورهای غیرمجاز با حضور نمایندگانی از دستگاه های اجرایی ذی ربط در استان گلستان برگزار گشت.

برگزاری جلسه توجیهی آموزشی سامان دهی تورهای غیرمجاز در استان گلستان

به گزارش پیکوشو به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، احمد تجری سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل امروز شنبه 20 مرداد در این باره گفت: با توجه به اهمیت سامان دهی گروه های غیرمجاز برگزار کننده تورهای گردشگری و پیرو جلسات متعدد برگزار شده در استانداری با دستگاه های اجرایی ذیربط، به همت معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گلستان جلسه توجیهی آموزشی سامان دهی این تورها با حضور مسئولین و کارشناسان حوزه های مرتبط با تور و سفر برگزار گشت.

او اضافه نمود: در این جلسه که قوانین و مقررات مربوط به حوزه های گردشگری، انتظامی و اماکن، پلیس راه و راهور، حمل و نقل جاده ای به صورت کامل و شفاف توضیح و تبیین شد.

تجری اضافه نمود: افرادی که شکایت یا نارضایتی ای نسبت به دفاتر خدمات مسافرتی استان گلستان دارند می توانند از طریق شماره 32224581-017 یا به صورت حضوری و مکتوب به منظور رسیدگی به این معاونت اعلام کنند.

او همچنین از عموم مردم خواست ضمن استفاده از خدمات تورهای مجاز، در صورت مشاهده گروه ها و افراد برگزارکننده تورهای غیرمجاز و بدون مجوز، مراتب را به این اداره کل اعلام کنند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 28 شهریور 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 346

به "برگزاری جلسه توجیهی آموزشی سامان دهی تورهای غیرمجاز در استان گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه توجیهی آموزشی سامان دهی تورهای غیرمجاز در استان گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید