بودجه 98 سازمان امور اجتماعی هیچ افزایشی نداشته است

به گزارش پیکوشو، رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: بودجه سال 98 این سازمان نیز همانند سال 97 بوده و افزایشی نداشته است.

بودجه 98 سازمان امور اجتماعی هیچ افزایشی نداشته است

تقی رستم وندی درگفت وگو با پیکوشو، درباره بودجه سال 98 سازمان امور اجتماعی اظهارکرد: بودجه سازمان امور اجتماعی کشور مانند سال 97 است و برخلاف اینکه بعضی نهادها و دستگاه های حوزه اجتماعی افزایش بودجه داشته اند اما بودجه سازمان امور اجتماعی در سال 98 هیج افزایش نداشته است.

وی ادامه داد: سازمان امور اجتماعی یک سازمان ستادی، برنامه ریز و ناظر تلقی می گردد. کوشش کردیم در این وضعیت مالی کشور مسائل مالی را رعایت کنیم. البته نهادهای اجتماعی فعال به میزان اندکی افزایش بودجه داشته اند ولی سازمان امور اجتماعی با افزایش بودجه همراه نبوده است.

رییس سازمان امور اجتماعی کشور در پاسخ به این سوال که آیا بودجه تخصیص یافته به سازمان امور اجتماعی کشور برای سال 98 کافی خواهد بود یا خیر؟ گفت: در وضعیت جاری کشور با لحاظ مسائل و مضیقه ها در حدی که بتوانیم کارهای ستادی را انجام دهیم، مدیریت می کنیم. اما اگر دولت می توانست و در این حوزه دستش باز بود و به شورای اجتماعی یاری می کرد حتما تاثیرات بیشتری را شاهد بودیم. البته محتمل است در کمیسیون تلفیق و صحن مجلس افزایش بودجه صورت بگیرد.

خبرنگار: سپیده رشیدپورایی/دبیر خبر: منیره کربلایی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 199

به "بودجه 98 سازمان امور اجتماعی هیچ افزایشی نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه 98 سازمان امور اجتماعی هیچ افزایشی نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید