سواحل گوا ، تابستان را میهمان این تفریحات آبی در گوا باشید

به گزارش مجله پیکوشو، گوا سواحل زیبا و بعضا طولانی ای داره که در همه اوقات آب وهوای این منطقه فوق العاده است، مخصوصا در تابستان ها که نسیمی خنک صورتتون رو نوازش میکنه و آسمان درخشان و براق لبریز از نور خورشیده. این منطقه ها به گردشگرنی که به این منطقه سفرمیکنند فرصت های بسیار زیادی رو برای تفریح و گردش ثبت خاطراتی به یاد موندنی از مسافرتی تابستانی میده و بهشون فرصت میده تا انواع تفریحات آبی در این منطقه رو تجربه کنند.سواحل گوا به شما بهترین فرصت برای کشف انواع هیجات آبی رو میده اگر میخواهید زودتر به این ساحل خوش آب و هوا سفر کنید و آبتنی دلچسبی رو در تفریحات آبی در گوا تجربه کنید، در ادامه با ما همراه باشین...

سواحل گوا ، تابستان را میهمان این تفریحات آبی در گوا باشید

نی بوردینگ (KneeBoarding)

اگر کم تجربه هستید و دلتان میخواهد که با دیدن آب سریعا به سراغ موج سواری بروید بهتر هست اول سراغ تفریح سبکتری مثل نی بوردینگ بروید، برای انجام این هیجان شادی بخش روی تخته با زانو مینشینید و به کمکم قایقی موتوری بر روی آب ها کشیده میشوید. لذت سوار شدن بر روی آب های دریا و و حس کردن نسیم خنک بر روی صورتتون، درحالی که بقر روی تخته لم دادین، لذت وصف ناپذیری رو برای شما رقم میزنه.بهترین زمان سفر به سواحل گوا از ماه های مهر تا خرداد هست که میتونین به ساحل های کندولیم، ساحل موبور و ساحل راجباگا برید.

قایق سواری و کایاکینگ (Kayaking)

اگر اهل آرامش هستین و دلتان میخواهد که به جای هیجان کمی آرامش رو انتخاب کنید، میتونین بعد از ظهر خودتون رو با پارو زدن در میان جنگل های کرنا، تالاب ها و خلیج های کوچک بگذرونید. کایاکینگ یکی از مجذوب کننده ترین تفریحات آبی در گوا هست که بهترین زمان برای تجربه این لذت مهر تا اردیبهشتِ.بهترین مکان برای انجام کایاکینگ هم ساحل پالولم، ساحل دونا پائولا و ساحل هولانت هست.اما توجه داشته باشید که در هنگامی که آب دریا بالاست و یا در هنگام بارندگی قایق سواری نکنید ویا با جلیقه نجات وارد قایق شوید

ویک بوردینگ (Wakeboarding)

ویک بوردینگ ورزشی هست که مثل اسکی روی آبه و تفاوت اون هم با اسکی این هست که در اون فقط از یک بورد استفاده میشود و نیازی نیست که برروی حرکاتتون زیاد تمرکز داشت باشید. اگر عاشق ورزش ای ابی هستید، بوردینگ میتونه شور و هیجان زیادی رو بهتون هدیه بده. بهترین زمان هم برای انجام این ورزش مهر تا اردیبهشت و بهترین مکان هم ساحل کندولیم ، ساحل مابورو راجباگا است.

بادسواری (Wind Surfing)

این ورزش نوعی تجربه ای هیجان انگیز از موج سواری و بادبان رانی هست. برای انجام اون هم کافیه روی تخته بایستید و با بادی که به بادبان شما میخورد حرکتی داشته باشید. این ورزش فوق العاده هیجان انگیز در سواحل گواست و بهترین زمان برای اون هم دی تا اسفند هست. بهترین مکان ها برای انجام این ورزش ساحل دونا پائولا، ساحل بوگمالو، ساحل باگا و… هست. این ورزش یکی از بهترین تفریحات آبی در گوا نیز هست.

منبع: همگردی
انتشار: 15 دی 1401 بروزرسانی: 15 دی 1401 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 2208

به "سواحل گوا ، تابستان را میهمان این تفریحات آبی در گوا باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سواحل گوا ، تابستان را میهمان این تفریحات آبی در گوا باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید