مرگ بازیگر مشهور کره ای بر اثر خودکشی احتمالی

آی سینما: جنازه جئون می-سئون بازیگر مشهور کره ای که از دو روز پیش ناپدید شده بود، ظهر روز شنبه در هتلی در شهر جئونجو پیدا شد. او هنگام مرگ 48 سال داشت. مدیر برنامه های این بازیگر دو روز پیش گفت او که از افسردگی رنج می برد، مفقود شده است.

مرگ بازیگر مشهور کره ای بر اثر خودکشی احتمالی

به گزارش ورایتی، رسانه های کره جنوبی نوشته اند بدن بی جان او در حالی که خودش را در حمام اتاق هتلش حلق آویز کرده بود، پیدا شده است. پلیس شهر جئونجو مرگ جئون می-سئون را تایید کرده اما اعلام کرده که هنوز تحقیقات مقدماتی درباره دلیل درگذشت او کامل نشده.

پلیس همچنین تایید کرده که او از دو روز پیش در هتل بوده و اثری از ورود به ضرب زور به اتاق این بازیگر نیست، اما یادداشت خودکشی هم پیدا نشده است.

آژانسی که مدیریت برنامه های این هنرپیشه مشهور کره ای را بز عهده داشت در بیانیه ای گفته که او در حال درمان بیماری افسردگی بود و پلیس در بیانیه دیگری گفته او به دلیل از دست دادن یکی از اعضای خانواده به شدت افسرده بوده و مادرش هم در بستر بیماری است.

جئون می-سئون در سال 2005 نقش اول فیلم عشق چیز دیوانه واری است را بازی کرد اما بیشتر برای نقش های مکمل در فیلم هایی مانند مادر، خاطرات جنایت و قایم باشک شهرت داشت.

یکی از آخرین دفعاتی که او در ملأ عام دیده شد، چهارشنبه گذشته در سئول بود که برای تبلیغ فیلم نامه های پادشاه روی صحنه رفت او در این فیلم نقش ملکه سوهن هوانگهو همسر پادشاه سیونگ را بازی کرده بود. این فیلم قرار است ماه آینده اکران شود.

ورایتی همچنین نوشته بسیاری از ستاره های کره ای خودکشی کرده اند یا اقدام به دریافت جان خود کرده اند. بسیاری از آنها از افسردگی یا مزاحمت در فضای مجازی گلایه داشته اند.

در تحقیقی که سال 2009 منتشر شد، 40 درصد از استعدادهای هنری کره جنوبی گفته بودند به دلیل حریم شخصی شکننده، نظرات کینه توزانه، درآمد ناپایدار و اضطراب نسبت به آینده به خودکشی فکر کرده اند.

جونگ هیونگ خواننده اصلی گروه موسیقی مشهور شینی در سال 2017 جان خود را گرفت. در ماه می امسال گو هارا بازیگر و خواننده مشهور بعد از یک دعوای حقوقی اقدام به خودکشی کرد. در سال 2009 هم جانگ جا-یئون خودکشی کرد و یادداشتی به جا گذاشت که افراد قدرتمند در صنعت فیلم و سینما در برابر دادن نقش به او درخواست های بی شرمانه داشتند.

9417

منبع: آی سینما
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 307

به "مرگ بازیگر مشهور کره ای بر اثر خودکشی احتمالی" امتیاز دهید

2 کاربر به "مرگ بازیگر مشهور کره ای بر اثر خودکشی احتمالی" امتیاز داده اند | امتیاز: 2.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ بازیگر مشهور کره ای بر اثر خودکشی احتمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید