معینی: باید مشکل حضور بازیکنان در تیم فوتبال امید حل شود، باشگاه ها به وظیفه ملی خود عمل کنند

به گزارش پیکوشو، پیشکسوت فوتبال کشورمان معتقد است باشگاه ها با حمایت از تیم فوتبال امید نقش مؤثری را در موفقیت این تیم خواهند داشت.

معینی: باید مشکل حضور بازیکنان در تیم فوتبال امید حل شود، باشگاه ها به وظیفه ملی خود عمل کنند

فریدون معینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پیکوشو, درباره شرایط تیم فوتبال امید کشورمان گفت: با توجه به فرصتی باقیمانده جهت انجام تمرینات و بازی های محبت آمیز این تیم، همه باید دست به دست هم دهیم تا تیم فوتبال امید ایران با بهترین شرایط ممکن به مرحله نهایی رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا و دور انتخابی بازی های المپیک 2020 اعزام شود.

وی درباره حضور بازیکنان باشگاه ها در تیم فوتبال امید گفت: مسابقات مرحله نهایی زیر 23 سال درست زمانی برگزار می شود که نیم فصل مسابقات لیگ است، اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است حضور بازیکنان امید در کنار یکدیگر و هماهنگ شدن آنها با هم است. بازیکنان در اردوهای تدارکاتی با هماهنگ شدن و انجام مسابقات محبت آمیز می توانند در بهترین شرایط قرار بگیرند و در مسابقات عملکرد مناسبی را از خود به جای بگذارند.

معینی ادامه داد: اینکه برخی از باشگاه ها بازیکنان خود را به تیم امید نمی دهند مشکل امروز نبوده و همیشه از این موضوع صدمه خورده ایم. باشگاه ها باید بازیکنان اصلی و باتجربه را در اختیار داشته باشند و بازیکنان امید و جوانان خود را نیز حمایت کنند. باید با همکاری خوب باشگاه ها این موضوع را حل کنیم. فدراسیون نمی تواند لیگ را تعطیل کند. همان طور که گفتم برای آمادگی تیم واقعاً لازم است که بازیکنان تیم امید در کنار هم باشند تا همبستگی و هماهنگی لازم به وجود بیاید و در مسابقات عملکرد مناسبی را از خود به جا بگذارند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: وجود روزهای فیفا به این موضوع یاری می کند، اما محدود است. اکنون بحث ملی در میان است و باشگاه ها باید یاری کنند. این موضوع قانون و اجبار برای باشگاه ها نیست، اما حس خوب برای موفقیت تیم های ملی است که برای تمام زمینه ها پیشقدم شوند و استراتژی کلی مسابقات را برای یک فصل طوری در نظر بگیرند تا تیم ملی را یاری دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 695

به "معینی: باید مشکل حضور بازیکنان در تیم فوتبال امید حل شود، باشگاه ها به وظیفه ملی خود عمل کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معینی: باید مشکل حضور بازیکنان در تیم فوتبال امید حل شود، باشگاه ها به وظیفه ملی خود عمل کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید