مقاله: دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر

به گزارش پیکوشو، یکی دیگر از گزینه های حمل و نقل فرودگاه ونکوور کرایه اتومبیل است. با کرایه اتومبیل آزادی عمل و استقلال بیشتری در طول سفر خواهید داشت و اگر به صورت گروهی سفر می کنید از لحاظ مالی هم برایتان به صرفه خواهد بود. بیشتر شرکت های بین المللی و مشهور در فرودگاه ونکوور دفتر دارند و خدمات مناسبی را به مسافران ارائه می نمایند. جهت فرودگاه تا مرکز شهر مستقیم و سرراست است و تابلوهای راهنما هم به خوبی شما را راهنمایی می نمایند. با مقایسه قیمت و خدمات ارائه شده به وسیله این شرکت ها می توانید مناسب ترین شرکت را انتخاب کنید و اتومبیل کرایه کنید.

مقاله: دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر

ونکوور کانادا در سال های اخیر همیشه از لحاظ کیفیت زندگی و امید به زندگی جزء 5 شهر برتر دنیا بوده است. آثار تاریخی فراوان، طبیعت زیبا و کیفیت بالای شهری باعث شده میلیون ها نفر برای سفر، این شهر کانادایی را انتخاب نمایند. اگر با استفاده از تور ونکوور به این شهر سفر می کنید لازم نیست نگران حمل و نقل فرودگاه ونکوور باشید، چرا که خدمات ترانسفر معمولا از سوی مجریان تور ارائه می گردد. اما اگر به صورت شخصی قصد سفر دارید و بلیت هواپیمایتان به مقصد فرودگاه ونکوور است ضروری است از قبل اطلاعات کافی در خصوص حمل و نقل فرودگاه داشته باشید.

فرودگاه بین المللی ونکوور دارای سه ترمینال مسافربری است: ترمینال پروازهای داخلی، ترمینال پروازهای بین المللی و ترمینال جنوبی. ترمینال داخلی و خارجی با یکدیگر مرتبط هستند و به اسم ترمینال اصلی شناخته می شوند. در تمام قسمت های فرودگاه اینترنت وای فای رایگان وجود دارد. ایرلاین های معتبری مثل ایر کانادا، ایر فرانس، ایر نیوزیلند، بریتیش ایرویز، کی ال ام و لوفت هانزا پروازهای منظمی را به این فرودگاه انجام می دهند. مسافرانی که بلیت هواپیمایشان به مقصد فرودگاه ونکوور است با استفاده از اتوبوس، قطار تندرو، لیموزین، تاکسی و اتومبیل کرایه ای می توانند خود را به مرکز شهر ونکوور برسانید. در ادامه هر یک از این موارد را جداگانه شرح می دهیم.

منبع مقاله: دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر

انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1928

به "مقاله: دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید