مقام دولتی زن در چین مدل تبلیغات گردشگری شد

به گزارش پیکوشو، یک مقام دولتی زن در چین مدل تبلیغات گردشگری شد و با لباس های محلی در تصویرهای آنلاین شگفتی ساز شد.

مقام دولتی زن در چین مدل تبلیغات گردشگری شد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

یکی از مقامات دولتی زن در چین برای تبلیغ گردشگری محل سکونتش لباس سنتی اقوام هان را پوشیده و در شبکه های اجتماعی منتشر نموده است.

انتشار آنلاین تصویرهای متعددی از این خانم چینی سبب شگفتی مردم شد، هنگامی که دیدند زن جوانی که در تصویرها با لباس سنتی مردم هان در میان گل ها و فضای سبز روستای شین یو نشان داده شده، کسی نیست جز خانم اویانگ فنگ که یک مقام دولتی در منطقه سیکسی در شین یو است که در شرق استان ژجیانگ چین واقع است.

یکی از روش های تبلیغات گردشگری در چین، نمایش زنان و مردان در لباس های رنگارنگ محلی همراه با انواع آرایه ها و زینت ها و نیز نمایش آنها در لباس های رایج در دوره های تاریخی و سلسله های مختلف حاکم بر چین است. در این تصویرها زنان و مردان آراسته در لباس های رنگارنگ محلی در حالی به تصویر کشیده می شوند که به کاری مشغولند. مثلا زنان جوانی که با لباس سنتی سلسله تانگ درحال چیدن یا کوبیدن برگ چای هستند.

خانم اویانگ فنگ گفته است که نه تنها شخصا به عنوان مدل برای تصویربرداری و تبلیغ گردشگری محلی در تصویرها ظاهر شده بلکه هزینه تصویربرداری و انتشار عکس ها را نیز از درآمد شخصی خود پرداخت نموده است.

او اعلام کرد که هدفش از این کار معرفی چشم اندازهای زیبای طبیعی روستای سیکسی به ویژه در فصل بهار است تا از این طریق گردشگران را به این منطقه جذب کند.

منبع: کجارو / chn.ir
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 480

به "مقام دولتی زن در چین مدل تبلیغات گردشگری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام دولتی زن در چین مدل تبلیغات گردشگری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید