گوای هند 0 - پرسپولیس ایران 4؛ چهار گل، برای چهارمین پیروزی در چهارمین بازی

به گزارش مجله پیکوشو، خبرگزاری خبرنگاران- پرسپولیس در چهارمین بازی، به چهارمین پیروزی خود رسید و با 12 امتیاز مقتدرانه در صدر جدول رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در گروه E رسید.

گوای هند 0 - پرسپولیس ایران 4؛ چهار گل، برای چهارمین پیروزی در چهارمین بازی

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، پرسپولیس ایران و گوای هند در چهارمین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه E به مصاف هم رفتند که این بازی با رجحان 4 بر 0 پرسپولیس به سرانجام رسید. شهریار مغانلو، عیسی آل کثیر، مهدی ترابی و کمال کامیابی نیا گل های پرسپولیس را در این بازی به ثمر رساندند. پرسپولیس با این پیروزی 12 امتیازی شد و در صدر جدول نهاده شد و گوا نیز 2 امتیازی ماند و در رده سوم جدول ایستاد.

ترکیب گوا: ناوین کومار، سانسون پریرا، ایوان گونزالز(از دقیقه 57 علی)، لئاندر دچونا، جیمز دوناشی، پرینستون جسوراج، الکساندر روماریو، آمارژیت سینگ(از دقیقه 57 جرج)، ردیم تلانگ(از دقیقه 66 چوته)، ایشان پاندیتا(از دقیقه 66 فرناندز) و دواندا مرگائوکار(از دقیقه 57 گلان)

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی(از دقیقه 46 پهلوان)، محمد حسین کنعانی، علی شجاعی، مهدی شیری، میلاد سرلک، محمد شریفی، امید عالیشاه، مهدی ترابی(از دقیقه 46 کامیابی نیا)، شهریار مغانلو(از دقیقه 57 مهدی عبدی) و عیسی آل کثیر(از دقیقه 63 مهدی خانی)

توضیح گل ها:

گوآ صفر - پرسپولیس یک (دقیقه 24: شهریار مغانلو): توپ گیری عالی بازیکنان پرسپولیس در میانه زمین و پاس در عمق تماشایی مهدی ترابی به پشت مدافعان گوآ را شهریار مغانلو با شوت زمینی محکم زد که توپ پس از ناکامی ناوین کومار در دفع این ضربه تبدیل به گل شد.

گوآ صفر - پرسپولیس 2 (دقیقه 42: مهدی ترابی): پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را مهدی ترابی در حالی که ناوین کومار به سمت راست شیرجه رفته بود، به سمت مخالف زد تا گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

گوآ صفر - پرسپولیس 3 (دقیقه 47: عیسی آل کثیر): پاس رو به جلوی علی شجاعی از میانه زمین به شهریار مغانلو را این مهاجم با پاس پشت پا به عیسی آل کثیر رساند تا او با حرکت در عرض داخل محوطه و شوت زمینی دروازه گوآ را برای سومین بار باز کند.

گوآ صفر - پرسپولیس 4 (دقیقه 58: کمال کامیابی نیا): ارسال امید عالیشاه از روی کرنر سمت راست زمین با ضربه سر علی شجاعی همراه شد که دفع ناقص دو مدافع گوآ با فرصت طلبی و شوت نوک پای کامیابی نیا گل چهارم پرسپولیس را به ثبت رساند.

یحیی گل محمدی با وجود اینکه 6 نفر از بازیکنان اصلی خود در خط دروازه تا دفاع و هافبک را نیمکت نشین نموده و در نیمه دوم هم دیگر ستاره هایش را از زمین بیرون آورد، اما باز هم توانست با یک نمایش هجومی حریف هندی را شکست دهد و با زدن 4 گل، به چهارمین برد پیاپی آسیایی دست یابد تا در آستانه صعود از مرحله گروهی قرار بگیرد.

لحظات حساس:

دقیقه 21: ارسال عالیشاه از جناح راست و ضربه سر مغانلو پس از دفع دروازه بان گوآ به کرنر رفت.

دقیقه 23: ضربه سر آل کثیر روی ارسال مهدی شیری ثمری نداشت و با فاصله زیادی از دروازه گوآ راهی اوت شد.

دقیقه 28: ارسال مهدی ترابی از روی کرنر به بعد از تیرک دوم و ضربه سر سید جلال حسینی به مدافع گوآ برخورد کرد و دفع شد که البته در این صحنه کاپیتان پرسپولیس اعتقاد به اعلام خطای هند داشت.

دقیقه 34: شوت الکساندر روماریو از پشت محوطه جریمه دقت لازم را نداشت و از کنار دروازه پرسپولیس عبور کرد.

دقیقه 41: سانتر علی شجاعی از جناح چپ زمین را ناوین کومار به شکل عجیبی دفع کرد که توپ از دست او سُر خورد و به عیسی آل کثیر رسید ولی در ادامه خطای دروازه بان پُراشتباه گوآ روی مهاجم پرسپولیس منجر به اعلام پنالتی به سود نماینده فوتبال ایران شد.

دقیقه 70: شوت پشت محوطه امید عالیشاه را ناوین کومار با شیرجه زمینی راهی کرنر کرد.

دقیقه 73: سانتر شجاعی از سمت چپ زمین و ضربه سر مهدی خانی به تیرک عمودی دروازه گوآ اصابت کرد و در ریباند هم مهاجمان پرسپولیس در گلزن ناکام بودند.

دقیقه 79: اورتیز با پای راست توپ را به محوطه جریمه پرسپولیس فرستاد که ضربه سر ماکان چوتی از کنار دروازه پرسپولیس رد شد.

دقیقه 3+90: ارسال امید عالیشاه و ضربه سر وحید امیری به بیرون رفت.

دقیقه 3+90: شوت فنی اورتیز از پشت محوطه جریمه را رادوشوویچ با واکنش زیبایی راهی کرنر کرد.

دقیقه 4+90: هندی ها کرنر را کوتاه کار کردند که شوت زمینی اورتیز را رادوشوویچ در اختیار گرفت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1601

به "گوای هند 0 - پرسپولیس ایران 4؛ چهار گل، برای چهارمین پیروزی در چهارمین بازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوای هند 0 - پرسپولیس ایران 4؛ چهار گل، برای چهارمین پیروزی در چهارمین بازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید