یادداشت دو هنرمند تئاتر پس از آزادی

به گزارش پیکوشو، کارگردان نمایش رویای شب تابستان و مدیر تئاتر شهر که برای پخش یک تیزر نمایشی بازداشت موقت گردیده بودند، پس از آزادی یادداشت های را منتشر کردند.

یادداشت دو هنرمند تئاتر پس از آزادی

به گزارش پیکوشو به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مریم کاظمی و سعید اسدی در دو یاداشت جداگانه از هنرمندان و مسئولانی که در رخدادهای اخیر حمایت خود را دریغ نکردند تشکر کردند.

در یاداشت مریم کاظمی آمده است:

دوستان، آشنایان و همکاران عزیزم، از تمامی شما که در دو روز گذشته، دلسوزانه و همدلانه جویای وضعیت و حال من بودید و تمامی افراد و مسئولانی که با پیگیری های مجدانه مسائل قانونی و قضایی را تا این مرحله دنبال می کردید، سپاسگذارم.

به لطف پروردگار و همین تلاش ها، مسائل ناخواسته ای که دچارمان نموده بود، در مسیر درست و قانونی آن پیگیری خواهد شد.

تا این لحظه اندکی از رویدادها و نوشته ها، کامنت ها و حمایت هایی که بسیاری از دوستان داشته اند را شنیده ام و ضمن قدردانی از همه این عزیزان، حتی با قدردانی از آن ها که به نمایش من نقدی داشتند ولی آنچه گذشت را فراتر از نقد هنری دانسته اند، یادآور می شوم که تئاتر را با این نیت انتخاب نموده ام که بتواند نشاط و امید و انرژی به زندگی مخاطبانش هدیه دهد. پس خودم هم با الهام از همین امید پیش می روم و روزهای بهتری را برای همه مان آرزو می کنم.

سعید اسدی نیز در یادداشت خود نوشته است:

دوستان عزیز ، هنرمندان گرانقدر، اهالی فرهیخته فرهنگی و همکاران مهربانم

درود فراوان

سپاسگزار محبت و بزرگواری تمامی عزیزانی هستم که در این رخداد اخیر، لطف و مهربانی خود را از من دریغ نکردند.

تلاش برای فرهنگ و خردورزی حکم می نماید که در این شرایط، دور از احساسات و حواشی ناخواسته، اجازه بدهیم کار بر روال معمول و قانونی خود پیش برود.

در این وطن عزیز، همدلی برای بهبود امور لازم است و اگر گاهی، کنش هایی از سوی ما، هر چند از سر دلسوزی و همدلی، در مسیر ایجاد تشتت و مخاطره برای عزت و شکوه این ملت شریف رخ دهد، بی شک نتایجش دردناک و نامطلوب خواهد بود.

باید سپاسگزار مقام های محترم قضایی باشم که با عنایت ویژه برای حل این فقره ، موجبات خروج ما را ، خارج از وقت معمول اداری فراهم فرمودند.

تلاش های شبانه روزی همکاران و مسئولان محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از مقام عالی وزارت، معاونان و مشاوران و مدیران محترم وزارتخانه، تا همکاران شریف و صدیقم در اداره کل هنرهای نمایشی و مجموعه تئاترشهر برای حل و فصل قانونی این رویداد باعث شد تا با عنایت و همراهی مقامات محترم قضایی از این مرحله با درایت و آرامش عبور کنیم و در سایه لطف پروردگار، با رویکردی قانونمدار و عقلانی باقی راه را تا ختم به خیر شدن این اتفاق پیش ببریم.

بر خود واجب می دانم که بگویم، رفتار شایسته ماموران محترم قانون در ساعات حضور من برای حفظ کرامت انسانی نیز شایسته سپاسگزاری ویژه است. قدردان تلاش مدیرعامل و هیات مدیره محترم خانه تئاتر هستم که عالمانه و با درایت تلاش فرمودند. از اهالی محترم رسانه های داخلی که با منش حرفه ای توانستند امکان خبر رسانی دور از هیاهو و حواشی را فراهم نمایند تشکر می کنم.

از خانواده و بستگان عزیزم برای حمایت و پشتیبانی شان بسیار متشکرم.

به این وسیله، با فروتنی، از همه بزرگواران در فضاهای مجازی، شبکه های اجتماعی و رسانه ای خواهشمندِ طمانینه و آرامش خردورزانه هستم و امیدوارم در ادامه این مسیر با شکیبایی و مهربانی کافی، فرصت مطلوب برای طی کردن رویه شایسته و قانونی را فراهم کنیم.

عزت همگی مستدام. سایه مهر شما کم نشود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 دی 1397 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 43

به "یادداشت دو هنرمند تئاتر پس از آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یادداشت دو هنرمند تئاتر پس از آزادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید