یوسف کرمی: تکواندو احتیاج به تغییر و تحول داشت

به گزارش مجله پیکوشو، تهران (پانا) - مدال آور المپیکی ایران معتقد است که تکواندو ایران در این مقطع احتیاج به تغییر و تحول داشته است.

یوسف کرمی: تکواندو احتیاج به تغییر و تحول داشت

به گزارش تسنیم، یوسف کرمی در گفت وگو در مورد تغییر و تحولات در فدراسیون تکواندو پس از 21 سال و انتخاب هادی ساعی به عنوان رئیس نو این فدراسیون گفت: تغییری که همه خانواده تکواندو دنبال آن بودند، رخ داد. باید قدردان پولادگر باشیم، چرا که اگر تکواندو در حال حاضر در این جایگاه است و همه انتظارات زیادی از آن دارند، به خاطر زحمات پولادگر در این سال ها بوده است.

وی اضافه نمود: درست نیست که بگویم پولادگر خوب نبوده، چرا که تکواندو در دوران وی قهرمان دنیا شد و برترین مدال ها را در دوره ایشان گرفتیم، اما در این برهه زمانی احتیاج به تغییر و تحول بود که خدا را شکر رخ داد. کار هادی از حالا آغاز شده و باید همه دست به دست هم بدهیم و برای موفقیت تکواندو کوشش کنیم. 27 مخالف ساعی که در مجمع به او رأی ندادند نیز جزیی از خانواده تکواندو هستند. مخالفان هم از این خانواده هستند و از حالا باید موافق شویم و هر کسی یک گوشه کار را بگیرد تا برترین اتفاقات بیفتد.

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو درباره زمان 2 سال و نیمه تا المپیک 2024 پاریس و کار سخت ساعی گفت: باید در تکواندو شخمی زده گردد و این موضوع زمان خواهد برد، اما مطمئن باشید در آینده اتفاقات خیلی خوبی خواهد افتاد و تکواندو سرحال و شادابِ قدیم را خواهید دید.

کرمی در پاسخ به این سؤال که با انتخاب ساعی شاهد بازگشت وفاق به خانواده تکواندو خواهیم بود، اظهار داشت: اصلاً شک نکنید، اما ایجاد این وفاق به تنهایی وظیفه هادی ساعی و من نیست و همه باید جلو بیایم. تکواندو برای همه قهرمانان و خانواده این رشته است و هیچ کس نمی تواند بگوید تکواندو برای شخص خاصی است. حتی افراد کمربند زرد نیز می توانند به خانه تکواندو بیایند و هر کسی عضوی از این خانواده است، تکواندو برای اوست. دَر ِفدراسیون تکواندو به روی همه باز است و همه باید بیایند و بروند و نظرات و نقدها خود را مطرح نمایند تا بتوانیم دوباره تکواندو را بسازیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1988

به "یوسف کرمی: تکواندو احتیاج به تغییر و تحول داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوسف کرمی: تکواندو احتیاج به تغییر و تحول داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید