آمادگی خون شد برای ورود به سینمای آنلاین

به گزارش پیکوشو، قطار سینمای آنلاین با فیلم های مهم و جدی بعدی در حال گرم شدن است.

آمادگی خون شد برای ورود به سینمای آنلاین

به گزارش گروه فرهنگی پیکوشو، با اکران فیلم خروج زمزمه هایی برای اکران فیلم های بعدی در سینمای آنلاین مطرح شد.

از میان نزدیک به 100 فیلم مانده در صف اکران، فیلم های جشنواره فیلم فجر از اهمیت خاصی برخوردار است به طوریکه صحبت بر سر اکران برخی از مهم ترین فیلم های سینمایی در جشنواره از همان ابتدا مطرح شد.

مهم ترین نگرانی تهیه کننده های فیلم نیز در این میان شامل مسأله قاچاق و عدم برگشت سرمایه بود. البته درست در اولین روز اکران فیلم ابراهیم حاتمی کیا موضوع قاچاق جنجالی شد اما در ادامه و با همکاری نهادهای قضایی و ساترا قاچاق و پخش فیلم با قدرت خوبی کنار رفت. حالا اطمینان تهیه کننده های فیلم های سینمایی می تواند برای ورود به عرصه سینمای آنلاین بیشتر شود.

به تازگی جواد نوروزبیگی که در جشنواره امسال تهیه کنندگی فیلم های مانند کشتارگاه و خون شد را داشت در مصاحبه ای با خبرگزاری موج گفته است: تصمیم من برای اکران فیلم سینمایی خون شد و مهمانخانه ماه نو پابرجاست و همانطور که گفتم در حال مذاکره هستیم و همکارانم هم مشغول بررسی سیستم اکران آنلاین فیلم ابراهیم حاتمی کیا و اشکالات احتمالی اش هستند تا بتوانیم با نتیجه بهتری نسبت به اکران سایر فیلم ها اقدام کنیم و مطمئنم که خیلی کمتر از یک ماه به نتیجه خواهیم رسید.

وی در ادامه اظهار کرده است: اکران آنلاین فیلم مهمانخانه ماه نو که به طور مشترک با ژاپن تولید شده است، تأثیری بر اکران جهانی آن ندارد در حالی که من به عنوان مسئول این فیلم در ایران، باید آن را اسفندماه اکران می کردم که به واسطه شیوع بیماری کرونا این شرایط پیش آمد و این امکان از دست رفت. حال که از تولید این فیلم زمانی گذشته و می دانم که ترافیک اکران هم خیلی زیاد است، بهتر است که در شرایط موجود اکرانش کنیم.

به نظر می رسد با این حساب احتمال تصمیم تهیه کننده های جدید برای ورود به سینمای آنلاین در روزهای آینده بیشتر دیده شود.

نکته مهم دیگر که امروز از میان اخبار متوجه آن شدیم، اکران آنلاین برخی از فیلم های خوب و مهجوری بود که در سال گذشته آنطور که شایسته آنان بود دیده نشدند و حالا در سینمای آنلاین جهان بدون اینکه در داخل اکران شوند در حال اکرانند. انیمیشن آخرین داستان مدتی است که در بیشتر کشورهای اروپایی و آسیایی در حال نمایش در VODها است اما گویا هنوز تصمیمی برای اکران در شبکه نمایش داخلی نگرفته است. بهتر آن است که سازمان سینمایی و مسئولین مربوطه آن برای ورود این فیلم به VODهای داخلی با تیم سازنده آن مصاحبه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 30 خرداد 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1011

به "آمادگی خون شد برای ورود به سینمای آنلاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی خون شد برای ورود به سینمای آنلاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید