ابراهیم زاده: آنقدر دلم برای فوتبال تنگ شده که می خواهم در کوچه بازی کنم!، برای برگزاری مسابقات باید همه جوانب آنالیز گردد

به گزارش پیکوشو، مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: اگر قرار باشد که لیگ از سر گرفته گردد باید مسئولین برگزاری به همه جوانب فکر نمایند.

ابراهیم زاده: آنقدر دلم برای فوتبال تنگ شده که می خواهم در کوچه بازی کنم!، برای برگزاری مسابقات باید همه جوانب آنالیز گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن اصفهان، مسعود ابراهیم زاده مدافع کناری تیم فوتبال ذوب آهن در مورد شرایط بدنی و تمرینات خود در دوران قرنطینه گفت: از زمانی که اعلام قرنطینه عمومی شد من تمریناتم را به صورت انفرادی و جدی ادامه دادم. در روزهای اول قرنطینه تماما در منزل و با کمک وسایلی مانند تی آر ایکس و کش بدنسازی و تمرین می کردم و رفته رفته با رعایت پروتکل های بهداشتی زیر نظر مربی خصوصی ام که از بچگی او را می شناسم در تبریز به تمرینات هوازی و دویدن در فضای باز روی آوردم.

وی اضافه نمود: خیلی سعی کردم از نظر روحی خودم را در شرایط خوب نگه دارم؛ چون برای یک ورزشکار همان قدر که شرایط جسمانی مخصوصا در این شرایط حال حاضر اهمیت دارد، شرایط روحی نیز بسیار مهم است.من عاشق تمرین کردن هستم و خدارا شکر اکنون از نظر روحی و جسمی شرایط مساعدی دارم.

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اضافه نمود: همه اقشار جامعه از شرایط شیوع ویروس کرونا آسیب دیدند و ورزشکاران نیز از این قاعده مستثنی نیستند. چون اگر به طور مثال من فوتبالیست یک هفته تمرین نکنم، با این شرایط بلا تکلیفی که برایمان پیش آمده، قطعا بدنم افت چشمگیری خواهد نمود به طوری که باید دوباره تمرینات بدنسازی را از صفر آغاز کنیم. هیچ چیز جای تمرینات گروهی و منظم را نمی گیرد ولی با این شرایط به وجود آمده ناچاریم بصورت انفرادی تمرین کنیم.

ابراهیم زاده در مورد آغاز لیگ برتر گفت: ما شغل مان فوتبال است. درست است که باشگاه بزرگی مثل ذوب آهن بخشی از قرارداد مارا پرداخت نموده و قرار است بخشی دیگر را در همین روز های آینده بپردازد، ولی خیلی از بازیکنان تیم های لیگ رجحان با مسائل اقتصادی رو به رو هستند و اگر قرار باشد که لیگ برگزار نگردد باید فکری به حال قراردادهای بازیکنان بگردد که خدایی ننموده کسی ضرر نکند و زندگی اش مختل نگردد. ولی اگر بحث اقتصادی را کنار بگذاریم، سلامتی بازیکنان از همه چیز مهمتر است.

مدافع ذوب آهن توضیح داد: اگر قرار باشد که لیگ از سر گرفته گردد باید مسئولین برگزاری به همه جوانب فکر نمایند. مثلا اگر خدایی ننموده در طول رقابت ها، بازیکنی از تیمی دچار کرونا گردد، باید کل تیم حداقل 14 روز قرنطینه شوند. آن وقت تکلیف بازی های آن تیم چه می گردد.

وی در خاتمه اضافه نمود: خیلی دلم برای فوتبال تنگ شده است. به طوری که وقتی بچه ها در کوچه فوتبال بازی می نمایند دلم می خواهد بروم و به همراهشان فوتبال بازی کنم. تعطیلی فوتبال فقط برای ما فوتبالیست ها ضرر نداشت، بلکه همانطور که می دانیم مشاغل حاشیه ای فوتبال هم تعطیل شدند و خیلی ها که توسط فوتبال سرکار می رفتند هم بیکار شدند. امیدوارم که به کمک خداوند از این شرایط سخت عبور کنیم و زندگی به روال عادی بازگردد و همه انسان ها به سلامت زندگی نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1053

به "ابراهیم زاده: آنقدر دلم برای فوتبال تنگ شده که می خواهم در کوچه بازی کنم!، برای برگزاری مسابقات باید همه جوانب آنالیز گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیم زاده: آنقدر دلم برای فوتبال تنگ شده که می خواهم در کوچه بازی کنم!، برای برگزاری مسابقات باید همه جوانب آنالیز گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید