عزیزی خادم: هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست

به گزارش پیکوشو، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال به مناسبت فرا رسیدن سال جدید پیغام نوروزی صادر کرد.

عزیزی خادم: هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال در پیغامی عید فرخنده نوروز سال 1400 را تبریک گفت.

متن پیغام به توضیح زیر است:

به نام بهار آفرین جان و دنیا

ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

(حافظ)

عید فرخنده نوروز و شروع سال نو را در بهار دل انگیز طبیعت، به ایرانیان سراسر دنیا شادباش می گوییم و تقارن خجسته ایام شورانگیز نوروز را با اعیاد مبارک شعبانیه به فال نیک می گیریم. به دلیل تحریم های ظالمانه آمریکا و تبعات سنگین آن بر شرایط مالی و اجتماعی، همچنین تداوم همه گیری بیماری کرونا سال و ایام سختی را پشت سر گذاشتیم تا آنجا که رنج ها و آسیب های گوناگونی از جمله تنگ دستی و محرومیت خانواده ها و مردم بزرگوارمان را مشاهده نموده و بعضی عزیزان را از دست دادیم. جای عزیزان و دوستان نازنین سفرنموده ما در کنار سفره سبز هفت سین خالی است. یادشان را گرامی می داریم و برای شان از خدا وند، رحمت و مغفرت طلب می کنیم. همچنین از کادر فداکار درمان که در خط مقدم جبهه سلامت خوش درخشیدند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنیم.

شایسته است به پاس و شکرانه سلامتی و براساس انسان دوستی و مسئولیت اجتماعی، به یاد همه ایرانیان شریف باشیم که به خاطر همه گیری پر خطر کرونا و شرایط تحریم ظالمانه شغل و درآمد خود را از دست داده و یا آسیب های جبران ناپذیر دیگری دیده اند.

عید نوروز، جانِ مرده خاک را زنده، شکوفا و پر ثمر می سازد. چه نیکوست هرکدام از ما برای دیگری، نسیم جان بخش بهاری باشیم و در هر جایگاهی که قرار داریم، به اندازه توان، آسیب دیدگانِ این روزها را کمک رسانیم. فدراسیون فوتبال ایران بر این اعتقاد است عبادت راستین خدا، خدمت به بندگان است و ما در پی آن هستیم که دل ها را خوشحال سازیم. بیاییم در سالِ نو، همه محرومان و نیازمندان، مورد حمایت قرار گیرند و لبخندی از سرِ رضایت روی لبان شان نشانده گردد.

برای ایران و دنیا، سلامتی، صلح، دوستی و پیشرفت آرزو می کنیم .

چو غنچه گرچه فروبستگی است کار دنیا

تو همچو باد بهاری گره گشا می باش

(حافظ)

شهاب الدین عزیزی خادم- نوروز 1400

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1576

به "عزیزی خادم: هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید