طراحی تراکت: باشگاه تراکتور در شکایت از پرسپولیس تبرئه شد

به گزارش مجله پیکوشو، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت باشگاه پرسپولیس از امیر پورآقایی به اسم توپ جمع کن و رضا اصولی به اسم عکاس در بازی این تیم مقابل ماشین سازی در تاریخ 29 تیرماه 1400 باشگاه پرسپولیس این دو نفر را منتسب به باشگاه تراکتور و عامل تحریک دروازه بان تیم پرسپولیس با درخواست بازی و بدون توجه به مقررات و مجوز با تصویربرداری در طول بازی و ایجاد کننده زمینه محرومیت وی اسم نموده است و مدارک مرتبط را جهت اثبات ادعای خود به کمیته انضباطی ارسال کرد.

طراحی تراکت: باشگاه تراکتور در شکایت از پرسپولیس تبرئه شد

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

با توجه به مستندات پرونده رای کمیته انضباطی به این توضیح است که مسابقه ای که به میزبانی باشگاه دیگری برگزار شده فاقد وجاهت قانونی است و در خصوص رضا اصولی مدرکی که نشان از مرتبط بودن وی با باشگاه تراکتور داشته باشد بدست نیامد، بنابراین باشگاه تراکتور از بابت تخلف اشخاص مذکور را مبرا دانسته و رای به برائت باشگاه تراکتور صادر می گردد.

درخصوص تحریک و ضبط بدون مجوز به وسیله افراد فوق الذکر از آنجایی که میزبان مسئولیت برگزاری مسابقه طبق مقررات را عهده دار است، تخلف این دو برعهده باشگاه ماشین سازی شناخته شده است و این تیم به مبلغ سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

با توجه به اینکه وظیفه توپ جمع کن و عکاس در مقرات برگزاری مسابقات تعیین شده، بنابراین تصویربرداری از توپ جمع کن و بازیکن حریف در زمان برگزاری مسابقه امری غیر طبیعی و خلاف مقررات است که امیر پورآقایی توپ جمع کن به 4 جلسه از حضور در کلیه استادیوم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم شد.

درخصوص شکایت باشگاه پرسپولیس از هیات فوتبال آذربایجان شرقی چون ادله ای مبنی بر تخلف این هیات از سوی شاکی ارائه نشده است، حکم بر برائت صادر می گردد.

رای صادره ظرف 7 روز قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1847

به "طراحی تراکت: باشگاه تراکتور در شکایت از پرسپولیس تبرئه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی تراکت: باشگاه تراکتور در شکایت از پرسپولیس تبرئه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید