ترامپ: یک نامه زیبا به دستم رسیده!

به گزارش پیکوشو، ایرنا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا می گوید او اخیرا نامه زیبایی از کیم جونگ اون رهبر کره شمالی دریافت نموده و تاکید نمود روابط آنها همچنان خوب است.

ترامپ: یک نامه زیبا به دستم رسیده!

یونهاپ روز یکشنبه گزارش کرد ترامپ در یک نشست خبری بدون اشاره به جزییات این یاداشت اظهار کرد: این یک یادداشت خوب بود فکر می کنم ما خوب کار می کنیم.

از زمانی که نشست فوریه 2019 بین ترامپ و کیم در هانوی ویتنام بدون توافق به خاتمه رسید دو کشور در مذاکرات مربوط به هسته ای سازی پیشرفتی نداشته اند اما رهبران دو کشور مکاتبات شخصی خود را حفظ نموده اند ترامپ ماه گذشته نامه ای به کیم ارسال کرد و به او گفت حاضر است در مبارزه با کرونا به کشورش یاری کند.

رییس جمهوری آمریکا اضافه کرد: می بینم که آنها موشک های برد کوتاه آزمایش می نمایند مدت ها است که این کار را می نمایند.

یونهاپ گزارش نموده است ترامپ بار دیگر آزمایش های موشکی کوتاه برد کره شمالی را نادیده گرفته است در اوایل هفته جاری، کره شمالی موشک های کروز و موشک های هوا به زمین به سمت دریای شرقی شلیک کرد.

ترامپ گفت: من رابطه خوبی با کیم دارم اگر ترامپ بعنوان رئیس جمهور انتخاب نشده بود اکنون آمریکا با کره شمالی در حال جنگ بود.

وی ادامه داد: ما با کره شمالی خوب کار می کنیم، خوب است ما خواهیم دید که چگونه این کار به خاتمه می رسد.

ترامپ منتقدان خود را به دلیل این ادعا که وی بدون اینکه دستاوردی کسب نموده باشد در سال 2018 و 2019 سه نشست با کیم برگزار نموده است سرزنش کرد و آنها را مردم احمق خواند.

رییس جمهوری آمریکا اضافه کرد: چین هم از اجرای تحریم های بین المللی علیه پیونگ یانگ حمایت و آن را رعایت نموده است هم اکنون نیز مرز دو کشور بسته است.

310 23310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 25 خرداد 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 999

به "ترامپ: یک نامه زیبا به دستم رسیده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: یک نامه زیبا به دستم رسیده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید