تغییر نظر مازو، علی قلی روی نیمکت

قلی زاده هفته های هفتم و هشتم جایی در ترکیب ثابت شارلروا نداشته و به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین گردیده.اعتقاد مازو به قلی زاده کمتر گردیده و از طرفی بال تکنیکی تیم ملی هم انتظارها را برآورده نکرده است.

تغییر نظر مازو، علی قلی روی نیمکت

به گزارش خبرنگاران ،علی قلی زاده ابتدای فصل مورد توجه فیلیپ مازو قرار می گرفت اما حالا آنچنان که باید بازی به او در ترکیب ثابت شارلروا نمی رسد. قلی زاده در 6 هفته ابتدایی لیگ بلژیک، همیشه یکی از یازده بازیکن اصلی مازو بود اما حالا دو هفته ای است که روی نیمکت می نشیند و از اواسط نیمه دوم وارد زمین می گردد.

آنتورپ، اوپ، اندرلخت، گنک، کورتریک و رویال موسکرون حریفان شارلروا از هفته اول تا ششم ژوپیلرلیگ بودند که قلی زاده در تمام این بازی ها، از ابتدا برای تیمش به زمین رفت. ماحصل این 6 حضور، کسب 3 پیروزی و 3 شکست بود. قلی زاده اما در هفته های هفتم و هشتم جایی در ترکیب ثابت شارلروا نداشته و فقط به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین گردیده است.

هفته هفتم و در روز تساوی صفر بر صفر شارلروا مقابل اندرلخت، قلی زاده از دقیقه 83 جای برونو را در ترکیب گرفت. او هفته هشتم کمی زودتر به زمین رفت. مقابل واسلند بورن و در دیداری که با تساوی یک بر یک به انتها رسید، مازو در دقیقه 63 قلی زاده را جایگزین نیان کرد.

اعتقاد مازو به قلی زاده کمتر گردیده و از طرفی بال تکنیکی تیم ملی هم انتظارها را برآورده نکرده. او در هفته های ابتدایی و با حضور کاوه رضایی، زوج هماهنگی با او تشکیل داده بود اما رفته رفته از شرایط آرمانی دور شد و حالا می بینیم که از روی نیمکت بازی های شارلروا را تماشا می نماید. اتفاقی که بعید نیست در هفته نهم و مقابل لوکرن رده چهاردهمی نیز رخ بدهد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 6 بهمن 1397 بروزرسانی: 15 مهر 1398 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 57

به "تغییر نظر مازو، علی قلی روی نیمکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر نظر مازو، علی قلی روی نیمکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید