تکلیف 3 بازیکن سرباز ذوب آهن اصفهان تعیین نیست

به گزارش پیکوشو، محمد خرمگاه جمعه شب در نشست خبری بعد از مسابقه پارس جنوبی جم و ذوب آهن اصفهان گفت: ما گله داریم بابت بازی که تا دو روز قبل مسابقه نمی دانستیم کجا قرار است بازی کنیم و معلوم نبود تهران یا بوشهر یا جم بازی کنیم. شرایط باید به گونه ای باشد که محل بازی را بدانیم.

تکلیف 3 بازیکن سرباز ذوب آهن اصفهان تعیین نیست

وی افزود: تیم پارس جنوبی جم تیم بسیار خوبی بود و برای این تیم در ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم. اولین مشکل ما سه بازیکن سرباز است که دو ماه است که نمی دانیم این بازیکنان را داریم یا نه.

مربی ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: اتفاقاتی رخ داده است که بازیکنان خودمان را نداریم و امیدواریم شرایط به گونه ای باشد که قانون انجام شود. بازیکن ما خدمتش تمام شده است و الان باید بروند آموزشی. این باعث شده تا الان سه بازیکن را نداشته باشیم.

وی افزود: برای این بازی دو بازیکن مصدوم هم داشتیم و یک بازیکن محروم داشتیم ولی به بازیکنان جوانمان افتخار می کنیم که در این شرایط سخت به ما کمک کردند و امیدواریم با جوان گرایی خوب نتایج مطلوب را بگیریم.

خرمگاه ادامه داد: بازی خوبی بود و می دانستیم از بازی چه می خواهیم و تیم حریف را آنالیز کردیم و بچه ها آن چیزی را خواسته بودیم انجام دادند و بیش از آنچه انتظار داشتیم کار کردند.

مربی ذوب آهن اصفهان بیان نمود: مصدومیت یک بازیکن در این مسابقه کار را برای ما سخت کرد و نتوانستیم آن چیزی را که مد نظر داشتیم پیاده کنیم ولی جوانان ما به خوبی بازی کردند.

وی با بیان اینکه تیم پارس جنوبی جم با برنامه بازی می کند و باید به این تیم امیدوار بود، شرح داد: این تیم خوب و هدف دار بازی می کند و آینده خوبی در انتظار این تیم خواهد بود.

خرمگاه وضعیت داوری این مسابقه را مناسب توصیف کرد و افزود: باید قبول کنیم که داور یک انسان است و شاید اشتباه کند و این شرایط برای همه تیم ها وجود دارد.

وی شرح داد: به خاطر ناآماده بودن بازیکنان بازی با الاتحاد را از دست دادیم. در این مسابقه هم هفت بازیکن تاثیرگذارمان را نداشتیم که این موضوع در روند کار تیم تاثیر می گذارد.

مربی ذوب آهن اصفهان تاکید کرد: امروز از جوانان تیممان استفاده کردیم و این جوانان به خوبی بازی کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 379

به "تکلیف 3 بازیکن سرباز ذوب آهن اصفهان تعیین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف 3 بازیکن سرباز ذوب آهن اصفهان تعیین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید