جدایی مجید صدری از پرسپولیس

به گزارش مجله پیکوشو، اگر چه مجید صدری در دوره حضورش در پرسپولیس چندان اهل مصاحبه و تبادل نظر درباره کارهایش نبوده، اما او افتان و خیزان پیروز به انجام کار ها و جلب منابعی شده که با وجود موقعیت نه چندان مستحکم او در باشگاه، قابل قبول محسوب می گردد. او در آخرین اقدام بخشی از طلب کالدرون را پرداخت نموده و درصدی از قرارداد بازیکنان را نیز به حساب آن ها واریز نموده تا آن ها با روحیه بهتری مقابل نساجی حاضر بشوند. این حرکات در شرایطی است که حکم مدیر صدری امضا نشده و او به عنوان سرپرست پرسپولیسی ها به این کار ادامه می دهد.

جدایی مجید صدری از پرسپولیس

در نظر داشته باشید که اداره باشگاهی مانند پرسپولیس در شرایط فعلی احتیاجمند جلب منابعی گزاف برای پرداخت دستمزد ها و صاف کردن بدهی هاست که با این وضع پرسپولیس (مانند دو، سه باشگاه مدعی دیگر) برای اداره ماهیانه خود به مبلغی بیش از 20 میلیارد تومان در هر ماه احتیاج خواهد داشت؛ بنابراین اگر چه صدری تا به امروز در انجام این امور تا حدی پیروز بوده، اما برای انجام بهتر این کار، احتیاجمند برنامه ریزی زمانی مناسب است و حس موقتی بودن در پستی که او در حال حاضر در اختیار دارد، مانع از اجرای کار خواهد بود.

در واقع شاید به عنوان یک سرپرست صدری بیش از وظایف خود نیز عمل نموده باشد؛ پرسپولیس اگر چه در این مدت مشکلاتی داشته، اما او میدان را خالی ننموده و کجدار و مریز پیروز به پرداخت بعضی از تعهدات سنگین اقتصادی و پیش بردن باشگاه در شرایط تازه شده و در فصل جابجایی نیز همکاری کامل با سرمربی سرخپوشان داشته و بنا بر لیست او، یارگیری لازم را انجام داده است.

در عین حال، در موضوع پرداخت بدهی گابریل کالدرون نیز به علت مسائل فنی و ارزی، پرداخت های بسیاری انجام شد تا پول این مربی آرژانتینی برای باز شدن پنجره پرسپولیس پرداخت بشود. اتفاقی که در نهایت و به صورت مرحله ای در حال اجرا است تا پرسپولیس از این میراث شوم رهایی پیدا کند.

اما طبیعتا برای صدری جالب نیست این احساس درباره او شکل بگیرد که او برای دریافت حکم مدیرعاملی پرسپولیسی به آب و آتش می زند. او مدیری باسابقه اجرایی طولانی است و برای انجام این پروژه احتیاج به اطلاع از آینده دارد. بنا بر اخبار کسب شده، این احتمال وجود دارد که صدری ناگهان با انشای حکم استعفا همه را غافلگیر کند.

او امروز در نقطه ای است که می تواند ادعا بخش زیادی از مأموریت های محوله را به خوبی انجام داده و چوب مدیریت پرسپولیس را به نفر بعدی بسپارد و این اتفاق رخ می دهد مگر آنکه وزیر ورزش در این زمینه تصمیمی عاجل برای پرسپولیس بگیرد. تیمی که آینده اش از دو حال خارج نیست. تیمی که یا مدیر تازه ای را برای اداره امرو بالای سر خود خواهد دید و یا صدری با فرمول ثبات بیشتر ادامه خواهد داد که در این صورت سرپرست فعلی سرخپوشان از برنامه های خود برای آینده رونمایی خواهد نمود.

در شرایطی که به نظر رقبا برای خاتمه پیروزیت های پرسپولیس تجهیز شده و با قدرت به میدان آمده اند، این تصمیم خطیر آینده پرسپولیس را در فصل 1401-1402 معین می نماید. در حال حاضر تیم مستقر فعلی در حالتی است که دست وزیر را برای هر تصمیمی باز گذاشته است.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 1 آذر 1400 بروزرسانی: 1 آذر 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1889

به "جدایی مجید صدری از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی مجید صدری از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید