دبیر خطاب به آزادکاران: اگر دنبال چیزی غیر از طلای المپیک هستید کشتی را رها کنید

به گزارش پیکوشو، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با حضور در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با اعضای تیم ملی کشتی آزاد جوانان ملاقات کرد.

دبیر خطاب به آزادکاران: اگر دنبال چیزی غیر از طلای المپیک هستید کشتی را رها کنید

به گزارش خبرنگاران، رئیس فدراسیون کشتی که محور صحبت هایش در دو بخش اخلاقی و فنی بود گفت: اخلاق باید مهمترین اصل در اردوهای تیم ملی باشد، به مربیان و بزرگترهای خود احترام بگذارید و نظم و انضباط اردویی را رعایت کنید.

وی ادامه داد: برای ما مهم است که وقتی شما به خانه هایتان و نزد پدر و مادرتان می روید، آن ها نتایج و تأثیرات اردوها را در اخلاق و منش شما متوجه شوند و بدانند که شما با حضور در اردوها از نظر اخلاقی بهتر شده اید.

دبیر با اشاره به اینکه باید برای انجام تمرینات خود هدف و برنامه داشته باشید، توضیح داد: کشتی گیری ماندگار تر است که از الان برای خود برنامه داشته باشد، اگر برای چیزی غیر از کسب مدال طلای المپیک در اردوهای تیم ملی هستید، همین الان کشتی را رها کنید. پس طوری تمرین کنید که هدفتان قهرمانی در المپیک باشد.

وی در انتها اعلام نمود: کوشش فراوان برای رسیدن به اهداف خود و توکل بر خدا را سرلوحه کار خود قرار دهید و قول می دهم که با این روش حتما پیروز خواهید شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1722

به "دبیر خطاب به آزادکاران: اگر دنبال چیزی غیر از طلای المپیک هستید کشتی را رها کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر خطاب به آزادکاران: اگر دنبال چیزی غیر از طلای المپیک هستید کشتی را رها کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید