زن 35 ساله باچهره کودک 9 ماهه!

به گزارش مجله پیکوشو، داستان زندگی بنجامین باتن به حقیقت پیوست با این تفاوت که این زن برزیلی نه پیر می گردد و نه جوان. این زن که Maria Audete نام دارد در ماه می 1981 یعنی 30 سال پیش متولد شده اما همانطور که در تصویر مشاهده می کنید هنوز اندامش شبیه به یک کودک 9 ماهه است. این زن به یک خانواده فقیر تعلق دارد و در یک خانه گلی زندگی می نماید.

زن 35 ساله باچهره کودک 9 ماهه!

نامادری او که Dora نام دارد از زمانی که با پدر ماریا ازدواج نموده مراقبت از او را برعهده گرفته است. Dora معتقد است که ماریا شور زندگی اوست و باور دارد که او هدیه از طرف خداوند است! متخصصین دانشگاه Faculity of Medicine شهر Ceara برزیل باور دارند که ماریا از بیماریی رنج می برد که موجب فقدان هورمون تیروئید می گردد.

در نتیجه به علت کم کاری تیروئید بدن او هیچ وقت از نظر فیزیکی و مغزی رشد نمی نماید. آنها باور دارند که اگر زودتر او را تحت مداوا قرار می دانند هرگز این مشکل برایش پیش نمی آمد. در حال حاضر این دانشگاه هزینه مداوای ماریا را برعهده گرفته و در حال مداوای اوست و ممکن است او از زمان مداوا مانند یک کودک مراحل رشد و تکامل را طی کند.

ماریا به همراه پدر و همسر دوم پدرش زندگی می نماید. مادر اصلی او 13 سال پیش فوت نموده است. خانواده او به علت فقر شدید نتوانسته اند هیچ گونه معالجه ای را برروی او اعمال نمایند. شاید اگر در زمان کودکی برای مداوای او اقدام می کردند مداوا می شد. اما در حال حاضر مانند یک کودک کوچک زندگی می نماید. او حتی نمی تواند نیازهای اولیه خود را رفع کند و یا حتی صحبت کند.

نامادری او که Dora نام دارد از زمانی که با پدر ماریا ازدواج نموده مراقبت از او را برعهده گرفته است. Dora معتقد است که ماریا شور زندگی اوست و باور دارد که او هدیه از طرف خداوند است!

متخصصین دانشگاه Faculity of Medicine شهر Ceara برزیل باور دارند که ماریا از بیماریی رنج می برد که موجب فقدان هورمون تیروئید می گردد. در نتیجه به علت کم کاری تیروئید بدن او هیچ وقت از نظر فیزیکی و مغزی رشد نمی نماید. آنها باور دارند که اگر زودتر او را تحت مداوا قرار می دانند هرگز این مشکل برایش پیش نمی آمد. در حال حاضر این دانشگاه هزینه مداوای ماریا را برعهده گرفته و در حال مداوای اوست و ممکن است او از زمان مداوا مانند یک کودک مراحل رشد و تکامل را طی کند.

منبع: مشرق

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

منبع: برترین ها
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1778

به "زن 35 ساله باچهره کودک 9 ماهه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن 35 ساله باچهره کودک 9 ماهه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید