عاشقی در هانوی دو ماه دیگر در ویتنام جلوی دوربین می رود

به گزارش پیکوشو، قربان محمدپور پروژه جدید سینمایی خود را با نام عاشقی در هانوی تا دو ماه دیگر جلوی دوربین می برد.

عاشقی در هانوی دو ماه دیگر در ویتنام جلوی دوربین می رود

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، قربان محمدپور کارگردان سینما با اشاره به پروژه سینمایی عاشقی در هانوی گفت: در حال حاضر بازنویسی فیلمنامه این پروژه را انجام می دهم تا بعد از تکمیل آن را جلوی دوربین ببرم. البته بازنویسی این فیلمنامه به معنای تغییرات بسیار نیست بلکه یک سری از دیالوگ های موجود تغییر نموده است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه اسفند ماه جلوی دوربین می رود، شرح داد: بخش اعظمی از داستان این فیلم در کشور ویتنام می گذرد، به تازگی برای انتخاب بعضی از لوکیشن ها به این کشور سفر نموده بودم و در حال حاضر منتظر هستیم تا دولت ویتنام برای این فیلم پروانه ساخت صادر کند.

این کارگردان سینما تاکید نمود: فکر می کنم پروسه صدور پروانه ساخت از سوی دولت ویتنام 2 ماه طول بکشد.

وی با اشاره به بازیگران این پروژه سینمایی که به صورت مشترک توسط ایران و ویتنام ساخته می گردد، اعلام کرد: 2 بازیگر اصلی از ویتنام هستند و دیگر بازیگران اصلی ایرانی هستند، البته بازیگران ویتنامی را انتخاب نموده ایم و در حال رایزنی با بازیگران ایرانی هستیم.

محمدپور در انتها گفت: عاشقی در هانوی یک اثر عاشقانه است که تنها چند سکانس در ایران فیلمبرداری می گردد و باقی فیلم در کشور ویتنام ساخته می گردد.

عاشقی در هانوی داستان یک پیانیست چیره دست به نام علی است که به علت از دست دادن نامزدش به افسردگی شدیدی دچار می گردد. به پیشنهاد دکتر ها خانواده علی تصمیم می گیرند مدتی علی را به نزد بهترین دوستش احمد در هانوی بفرستند تا بتواند ماجرای تصادف و مرگ عشقش را از یاد ببرد. علی در حالی وارد هانوی می گردد که اتفاقات زیادی انتظارش را می کشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 608

به "عاشقی در هانوی دو ماه دیگر در ویتنام جلوی دوربین می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاشقی در هانوی دو ماه دیگر در ویتنام جلوی دوربین می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید