مخبر: هم اندیشی دولت و مجلس به رفع مسائل کمک می کند

به گزارش مجله پیکوشو، تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه برگزاری جلسات هم اندیشی دولت و مجلس در رفع مسائل کشور موثر است، گفت زمانیکه نمایندگان مجلس و دولت به یک تصمیم و عزم برسند، در کیفیت و سرعت اجرا و انتخاب درست راهکارها بسیار موثر است.

مخبر: هم اندیشی دولت و مجلس به رفع مسائل کمک می کند

به گزارش خانه ملت، محمد مخبر درباره تاثیر جلسه امروز هم اندیشی مجلس و دولت بر حل مسائل اساسی، گفت: صرف برگزاری جلسه، یک خاصیت داشته و آثار و تبعات اجرایی آن نیز بحثی دیگر است.

وی با بیان اینکه با برگزاری این جلسات اختلافات رفع می شود و هماهنگی ها افزایش می یابد، افزود: همدلی های ایجاد شده در این نشست ها در رفع مسائل کشور موثر است زیرا مجلس و دولت هم فکر و هم جهت می شوند.

معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه هم جهت شدن کمک بسکمک می کند و از اتلاف انرژی ها که مانع کار است، جلوگیری می کند، ادامه داد: هرچه این جلسات بیشتر برگزار شود در رفع مسائل کشور موثرتر است.

مخبر با بیان اینکه از آنجا که در این جلسات نظرات مختلف تبادل می شوند به اجرا کمک شایانی می کند، شرح داد: در شرایطی که نمایندگان مجلس و دولت به یک تصمیم و عزم برسند، در کیفیت و سرعت اجرا و انتخاب درست راهکارها بسیار موثر است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1938

به "مخبر: هم اندیشی دولت و مجلس به رفع مسائل کمک می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخبر: هم اندیشی دولت و مجلس به رفع مسائل کمک می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید