پس از خداحافظی سلیمی و کنار گذاشتن رستمی ، علی حسینی هم از جهانی انصراف داد

به گزارش پیکوشو، تیم ملی وزنه برداری در حالی برای حضور در مسابقات جهانی آماده می گردد که تعدادی از ستاره هایش را ندارد. بعد از رستمی و سلیمی یکی دیگر از شانس های مدال یعنی علی حسینی از مسابقات انصراف داد.

پس از خداحافظی سلیمی و کنار گذاشتن رستمی ، علی حسینی هم از جهانی انصراف داد

به گزارش پیکوشو ، سرمربی تیم ملی وزنه برداری خاطرنشان کرد سعید علی حسینی در مسابقات جهانی ترکمنستان شرکت نمی کند. محمدحسین برخواه در خصوص شرایط تیم ملی بزرگسالان برای مسابقات جهانی، گفت: بعد از بازی های آسیایی، تمرینات ملی پوشان بزرگسال برای آمادگی هر چه بشتر جهت حضور در مسابقات جهانی ترکمنستان از 16 شهریور ماه در کمپ تیم های ملی شروع شد. بعضی از نفرات ناخواسته از تیم جدا شدند، بهداد سلیمی خداحافظی کرد و کیانوش رستمی از ترکیب تیم کنار گذاشته شد. همچنین ایوب موسوی و علی میری به دلیل مصدویت در اردوی این مرحله حضور پیدا نکردند و در نهایت سعید علی حسینی هم بعد از چند روز که در اردو حضور داشت خاطرنشان کرد آسیب دیدگی دارد به همین دلیل از اردوی تیم ملی جدا شد و در مسابقات جهانی حضور ندارد.

برخواه ادامه داد: از چند ماه قبل احتمال می دادیم در این شرایط قرار بگیریم بر همین اساس نفراتی را از قبیل امیر حقوقی و رضا بیرالوند را به اردو فرا خواندیم و همایون تیموری هم پس از چند روز از شروع هفتمین مرحله اردوی تیم ملی به تمرینات اضافه شد. چون سعی داریم با ترکیب کامل در مسابقات جهانی شرکت کنیم تغییراتی را در تیم ایجاد کردیم.

سرمربی تیم ملی در خصوص آخرین مهلت برای اعلام اسامی 10 ملی پوش اعزامی به مسابقات جهانی ترکمنستان گفت: هم اکنون 12 ملی پوش در اردو حضور دارند و این نفرات شانس حضور در مسابقات را دارند. آخرین فرصت اعلام لیست 12 وزنه بردار اصلی و رزرو (جایگزین) خاتمه این هفته است تا به فدراسیون جهانی اعلام کنیم. ولی ترکیب اصلی (10 نفره) چند روز قبل از اعزام به عشق آباد معین می گردد.

با کناره گیری سعید علی حسینی از ترکیب تیم ملی به نظر می رسد که تیم ملی وزنه برداری در مسابقات جهانی ترکمنستان کار بسیار سختی را در پیش دارد. این تیم با حضور کیانوش رستمی، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی می توانست تیم پرستاره ای را در ترکمنستان داشته باشد اما حالا دست برخواه با جدایی این نفرات حسابی خالی شد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 دی 1397 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 52

به "پس از خداحافظی سلیمی و کنار گذاشتن رستمی ، علی حسینی هم از جهانی انصراف داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پس از خداحافظی سلیمی و کنار گذاشتن رستمی ، علی حسینی هم از جهانی انصراف داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید