کاهش سرفاصله خطوط اتوبوس تندرو به 30 ثانیه از اول مهر

به گزارش پیکوشو، خبرنگاران آنلاین:مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران شرح داد: هم زمان با آغاز سال تحصیلی جدید از اول مهر ماه برنامه زمان بندی جدیدی با توجه به افزایش تقاضای سفر ارایه شده که شامل کاهش سرفاصله های خطوط تندرو به 30 ثانیه خواهد بود.

کاهش سرفاصله خطوط اتوبوس تندرو به 30 ثانیه از اول مهر

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، پیمان سنندجی صبح امروز در جلسه ستاد استقبال از مهر 98 و رصد ترافیک شهر تهران از تقویت خطوط 10 گانه اتوبوس تندرو و راه اندازی 22 خط سرویس مدرسه در سطح پایتخت خبر داد.

او با اشاره به معاینه فنی 97 درصد ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران گفت : به رغم اینکه هر سال بر سن فرسودگی ناوگان افزوده می شود، با توجه به اقدامات صورت گرفته امروز در کمتر از 9 درصد از اتوبوس های بخش عمومی و 10 درصد از اتوبوس های بخش خصوصی خرابی داریم.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه در مهر ماه با افزایش 20 تا 30 درصدی مسافر روبرو هستیم گفت: با توجه به بازگشایی مدارس در مهرماه و به منظورتأمین نیازهای حمل و نقلی دانش آموزان برای عزیمت به مدرسه و مراکز آموزشی، در تمامی مناطق شهرداری نسبت به راه اندازی اتوبوس مدرسه با نصب لوگوی ویژه مدارس اقدام شده تا در ساعات آغاز و تعطیلی مدارس، سرویس رسانی انجام شود.

سنندجی با اشاره به نظارت از طریق سایت نظارتی تصویری و انتقال مسائل به مسئولان حوزه ترافیک در این ایام تأکید کرد: اعلام موارد ترافیکی و مسائل راهبردی در سطح شبکه خصوص به مرکز کنترل ترافیک از موارد پیش بینی شده برای این ایام است.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران در ادامه با بیان اینکه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید برنامه زمان بندی جدیدی با توجه به افزایش تقاضای سفر و کاهش سرفاصله های اعزام ارائه شده است گفت: اشتغال حداکثری ناوگان و لغو مرخصی های غیرضروری، استقرار عوامل نظارتی در مکان های پرمسافر و گلوگاهی شبکه از دیگر برنامه های ناوگان اتوبوسرانی برای تردد آسانتر دانش آموزان و دانشجویان است.

سرویس رسانی به 32مدرسه استثنایی

سنندجی در ادامه با اشاره به خدمات ارائه شده به سرویس مدارس گفت: امسال به 32 مدرسه استثنایی سرویس رسانی خواهیم کرد همچنین به 169 موسسه آموزشی و درمانی نیز توسط سامانه جانبازان و معلولین نیز سرویس رسانی می شود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 481

به "کاهش سرفاصله خطوط اتوبوس تندرو به 30 ثانیه از اول مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش سرفاصله خطوط اتوبوس تندرو به 30 ثانیه از اول مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید