آدام شیف: باورهای ترامپ برای آمریکا خطرناک است

به گزارش پیکوشو، رئیس کمیته اطلاعات کنگره آمریکا گفت ترامپ باور دارد که فراتر از استیضاح است؛ این چیز بسیار خطرناکی برای این کشور است که یک رئیس جمهور غیر اخلاقی داشته باشد.

آدام شیف: باورهای ترامپ برای آمریکا خطرناک است

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش ، به نقل از سی بی سی، آدام شیف، رئیس کمیته اطلاعات کنگره آمریکا درباره گزارش این کمیته در مورد تحقیقات استیضاح ترامپ در پرونده رسوایی اوکراین گیت بیان کرد این گزارش به آنالیز اقدام رئیس جمهور آمریکا در مجبور کردن اوکراین که یک متحد بوده و در حال جنگ با روسیه که یک دشمن است، می پردازد.

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفت: ترامپ باور دارد که فراتر از استیضاح و اعلام جرم علیه خود بوده و این چیز بسیار خطرناکی برای این کشور است که یک رئیس جمهور غیر اخلاقی داشته باشد.

آدام شیف گفت: این گزارش درباره اوکراین نیست، این گزارش درباره دموکراسی و امنیت ملی ماست. تحقیقات بیشتری درباره تحقیقات استیضاح علیه ترامپ باید انجام گردد.

به گزارشگروه بین الملل خبرنگاران جوا، به نقل از سی بی سیآدام شی، رئیس کمیته اطلاعات کنگره آمریکا درباره گزارش این کمیته در موردتحقیقات استیضاح ترامپ در پرونده رسوایی اوکراین گیتبیان کرد این گزارش به آنالیز اقدام رئیس جمهور آمریکا در مجبور کردن اوکراین که یک متحد بوده و در حال جنگ با روسیه که یک دشمن است، می پردازد.رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفت: ترامپ باور دارد که فراتر از استیضاح و اعلام جرم علیه خود بوده و این چیز بسیار خطرناکی برای این کشور است که یک رئیس جمهور غیر اخلاقی داشته باشد.آدام شیف گفت: این گزارش درباره اوکراین نیست، این گزارش درباره دموکراسی و امنیت ملی ماست. تحقیقات بیشتری درباره تحقیقات استیضاح علیه ترامپ باید انجام گردد.منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 668

به "آدام شیف: باورهای ترامپ برای آمریکا خطرناک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدام شیف: باورهای ترامپ برای آمریکا خطرناک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید