انتخاب مجدد ایلخان نوری برای 2 پست بین المللی نجات غریق

به گزارش پیکوشو، همکاری ایلخان نوری با فدراسیون جهانی نجات غریق به عنوان عضو کمیسیون ورزش و کمیته ورزش برای همه، برای یک دوره دیگر تمدید شد.

انتخاب مجدد ایلخان نوری برای 2 پست بین المللی نجات غریق

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، ایلخان نوری که پیش از این به عنوان عضو کمیسیون ورزش و رئیس کمیته ورزش برای همه در فدراسیون دنیای نجات غریق (ILS) انتخاب شده بود، برای یک دوره دیگر در این دو پست بین المللی ابقا شد.

مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی ضمن تبریک بابت انتخاب مجدد ایلخان نوری در کمیسیون ورزش و کمیته ورزش برای همه ILS برای وی در دوره جدید آرزوی موفقیت کرد.

وی گفت: مجموعه فدراسیون نجات غریق و غواصی از ایلخان نوری که سال ها در مجموعه نجات غریق کشور منشاء خدمات ارزنده بوده است، حمایت کامل و لازم را خواهد داشت.

حیدری توضیح داد: امید می رود ادامه حضور ایلخان نوری در فدراسیون دنیای نجات غریق منشاء خیر برای نجات غریق دنیا و کشورمان باشد و ایران از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف نجات غریق بهره می گردد.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی همچنین خاطر نشان کرد که این فدراسیون در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های موردنظر ایلخان نوری در فدراسیون دنیای نجات غریق، همکاری لازم را با او خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1588

به "انتخاب مجدد ایلخان نوری برای 2 پست بین المللی نجات غریق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب مجدد ایلخان نوری برای 2 پست بین المللی نجات غریق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید