برنامه مبارزات نمایندگان ایران در روز پایانی جام یازدهم

به گزارش پیکوشو، پرونده این دوره از مسابقات که در کانادا جریان دارد، بامداد فردا دوشنبه بسته خواهد شد. در روز پایانی این رقابتها تکواندوکاران اوزان 68- و 68+ کیلوگرم دختران و اوزان 78- و 78+ در گروه پسران مبارزات خود را برگزار می نمایند.

برنامه مبارزات نمایندگان ایران در روز پایانی جام یازدهم

زهرا شیدایی در وزن 68- کیلوگرم دور نخست ماریا کوکومئولو از یونان را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدار آلمان و کرواسی می رود. زهرا پوراسماعیل در وزن 68+ کیلوگرم ابتدا با قرعه استراحت روبروست و سپس با تکواندوکار برنده دو رقابت یونان و پورتوریکو مبارزه می نماید.

امیرحسین وقوعی آذر در وزن 78- کیلوگرم دور نخست باید با لیلین لاپرچه از فرانسه پیکار کند و در صورت پیروزی به مصاف نماینده یونان خواهد رفت. عرفان ناظمی آخرین نماینده کشورمان در گروه پسران در اولین دیدار آنتونیو آرتال از اسپانیا را پیش رو دارد و در صورت رجحان به مصاف دایان میلووانوویچ از سوئد می رود.

برای تیم کشورمان تا انتها روز چهارم مبینانژاد و امیرمحمد بخشی دو مدال طلا، ابراهیم صفری یک مدال نقره، مبینا بابالو، پریسا جوادی و علی باصری سه نشان برنز کسب نموده اند. مبینا شاکری، محمدرضا جمشیدی، سیده کوثر حسینی، امیرولی پور، حمیدرضا هادیان،ستاره چابکی، زهرا شجاعی محمد مرتضایی، محمد حسین یزدانی و فاطمه جعفری هم با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابتها کنار رفتند.

یازدهمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی دنیا چهارشنبه گذشته با حضور 800 تکواندوکار از 102 کشور دنیا در کانادا شروع و بامداد فردا دوشنبه به انتها خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 559

به "برنامه مبارزات نمایندگان ایران در روز پایانی جام یازدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه مبارزات نمایندگان ایران در روز پایانی جام یازدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید