بیگی: بازگرداندن امید به جامعه نیازمند ایجاد تغییر در زندگی مردم است

به گزارش پیکوشو، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بازگرداندن امید به جامعه باید دولتمردان سیاست هایی اتخاذ نمایند که مردم نتیجه آن را در زندگی و کسب وکار خود حس نمایند.

بیگی: بازگرداندن امید به جامعه نیازمند ایجاد تغییر در زندگی مردم است

احمد علیرضا بیگی در گفت وگو با پیکوشو با اشاره به راهکارهای بازگرداندن امید و نشاط به جامعه اعلام کرد: امروز مهم ترین شاخص برای مردم به منظور امید به زندگی تغییراتی است که در زندگی آنها رخ می دهد و آنها آن را حس می نمایند.

وی در ادامه اعلام کرد: مردم زمانی به آینده امیدوار می شوند که حس نمایند زندگی و کسب وکار آنها در حال طی کردن مسیر مثبتی است و زمانی این امر محقق می گردد که سیاست گذاران در بین مردم حاضر شوند و پاسخ ابهامات آنها را بدهند و اقداماتی که در زمینه های مختلف انجام داده اند و نتیجه مثبتی داشته است را به اطلاع مردم برسانند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: این که مسئولان دولت از مردم فاصله بگیرند و پاسخگوی آنها نباشند شرایط بدتر می گردد و کسانی که جای خالی دولتمردان را پر می نمایند که تمام کوشش خود را برای نابودی کشور و زیرسوال بردن مسئولان خواهند کرد.

بیگی در ادامه خاطر نشان کرد: سیاست گذاری مسئولان از پایین ترین سطوح تا بالاترین سطوح باید به گونه ای باشد که نتیجه بخش بوده و مردم نتیجه آن را در زندگی خود حس نمایند آنگاه امید در جامعه احیاء خواهد شد.

وی در سرانجام گفت: به عنوان مثال سیاست های ارزی اتخاذ شده باید در زندگی مردم خود را نشان دهد نه این که مردم هنوز کالاهای خود را بر مبنای ارز 18 هزار تومانی خریداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 167

به "بیگی: بازگرداندن امید به جامعه نیازمند ایجاد تغییر در زندگی مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیگی: بازگرداندن امید به جامعه نیازمند ایجاد تغییر در زندگی مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید