اخبار سیاسی

سیاست های ریاضتی مرکل در اروپا شکست خورده است

خبرنگاران: رئیس سبزها در مجلس اروپا سیاست های تا کنون اتحادیه اروپا در قبال یونان را خطا ارزیابی نموده و تاکید نمود که سیاست های ریاضتی مرکل شکست خورده است.

27 مهر 1398

تظاهرات سراسری در اروپا در اعتراض به پیمان تجاری اروپا-کانادا

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، هزاران نفر از مردم در کشورهای مختلف اروپایی علیه توافقنامه تجاری اروپا-کانادا (توافقنامه جامع مالی و تجاری) موسوم به ستا (CETA) تظاهرات کردند.

27 مهر 1398

خیز عمار حکیم برای تشکیل دولت سایه در عراق

رهبر جریان اپوزیسیون حکمت ملی عراق طی اظهاراتی از عزم خود برای تشکیل جبهه مخالفان و کوشش برای تشکیل دولت سایه اطلاع داد.

25 مهر 1398

فالوئرهای ایران در هوش مصنوعی، ضرورت ارتباط تنگاتنگ علمی با 2کشور

خبرنگاران-گروه دانش و فناوری: هوش مصنوعی محل تلاقی بسیاری از علوم و فنون است که کاربردهای گوناگون و فراوانی در علوم رایانه، علوم مهندسی، علوم زیست شناسی و پزشکی، علوم اجتماعی و ... دارد.

24 مهر 1398

لاریجانی: باید مناسبات مالی و تجاری ایران و ایتالیا افزایش یابد

خبرنگاران: رئیس مجلس گفت : سطح کنونی مناسبات مالی و تجاری ایران و ایتالیا متناسب با ظرفیت های وسیع دو کشور نیست و باید مناسبات مالی و تجاری دو کشور افزایش یابد.

24 مهر 1398

تازه ترین تهدید نخست وزیر انگلیس درباره برگزیت

نخست وزیر انگلیس به اتحادیه اروپا هشدار داده است که روند خروج این کشور از بلوک مالی و سیاسی اروپا را به تاخیر نخواهد انداخت.

24 مهر 1398

برقراری روابط با تهران شرط ایرانیان کانادا در حمایت از احزاب است

خبرنگاران آنلاین:نایب رئیس موسسه صلح و دیپلماسی در تورنتو، سبد آرای حزب لیبرال کانادا را نسبت به انتخابات سال 2015 رو به کاهش دانست و گفت: جامعه ایرانیان کانادا از احزابی حمایت می نمایند که خواستار برقراری روابط با تهران باشند.

23 مهر 1398

رئیس شرکت هواپیمایی مالزی استعفا می دهد

خبرنگاران: رئیس شرکت هواپیمایی مالزی امروز سه شنبه اظهار داشت که به زودی در مورد استعفا از این سمت تصمیم گیری خواهد نمود.

22 مهر 1398

دیدار قائم مقام وزیر امور خارجه هند با ظریف

ویجی گولکه، قائم مقام وزیر امور خارجه هند که به منظور برگزاری شانزدهمین دور مشورتهای سیاسی بین وزارتخانه های امور خارجه دو کشور در تهران به سر می برد پیش از ظهر امروز با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان دیدار کرد.

19 مهر 1398

معرفی جاذبه گردشگری پکن و گشت و گذار در این شهر دیدنی

در این مطلب از جاذبه های گردشگری پکن و مناطق دیدنی پکن برایتان می گوییم. پکن تنها از نظر مساحت کوچکتر از شانگهای است و نه تنها مرکز سیاسی چین است، 800 سال است که چنین موقعیتی دارد- بلکه نقش مهمی در زمینه فرهنگ ، اقتصاد ، علم و زندگی آکادمیک ایفا می نماید....

19 مهر 1398

پکن برقراری صلح و آرامش در دریای چین جنوبی را خواهان شد

خبرنگاران: نخست وزیر چین خواهان برقراری صلح؛ همکاری و آرامش و دوستی در دریای چین جنوبی شد و از رهبران کشورهای منطقه خواست تا برای دستیابی به این هدف با پکن همکاری نمایند.

18 مهر 1398

معترضان تایلندی خواهان استعفای دولت شدند

خبرنگاران: هزاران نفر از مخالفان دولت تایلند با برپایی تظاهرات گسترده در خیابان های پایتخت خواهان استعفای دولت شدند.

17 مهر 1398

برگزاری انتخابات در کانادا و احتمال خداحافظی هارپر از قدرت

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، رای دهندگان کانادایی امروز دوشنبه به پای صندوق های رای می روند تا در این مورد تصمیم بگیرند که آیا خواستار ادامه حضور محافظه کاران به رهبری استفان هارپر در قدرت هستند و یا آنکه می خواهند به ریشه های لیبرال کانادا...

17 مهر 1398

اعتراضات دانشجویان هنگ کنگی ادامه دارد

دانشجویان و محصل های هنگ کنگی امروز (سه شنبه) برای دومین روز متوالی کلاس های درس را بایکوت نموده و راهپیمایی دموکراسی خواهانه برگزار می نمایند که بحران سیاسی این دولت شهر را عمیق تر می نماید.

16 مهر 1398

مناظره انتخاباتی کانادا ، نامزد حزب معارض ترودو را متقلب خواند

در جریان مناظره انتخاباتی دو ساعته میان سران احزاب سیاسی کانادا، رهبر حزب محافظه کار بارها به نخست وزیر این کشور حمله کرد و گفت وی صلاحیت ادامه حضور در این سمت را ندارد.

16 مهر 1398

98 درصد شاکله تیم تغییر و بازیکنان بومی خوزستان را جذب کردیم

سرمربی تیم فوتسال پالایش نفت آبادان در مصاحبه با خبرنگاران درباره بازی هفته دوم و پیروزی مقابل پویندگان فجر شیراز گفت: با توجه به اینکه تیم دیر بسته و من دیر راهنمایی تیم را بر عهده گرفتم جذب بازیکنان تا هفته ابتدایی طول کشید و همین منجر شد تا تیم دیر...

14 مهر 1398

بیش از 110 کشته و زخمی بر اثر حملات هوایی امارات به نیرو های منصور هادی در عدن

وزیر اطلاع رسانی کابینه منصور هادی اظهار داشت بر اثر حملات هوایی امارات به مزدوران سعودی، چهل نفر کشته و و هفتاد نفر زخمی شدند.

11 مهر 1398

حضور کارشناسان بین المللی سلامت در سمینار سلامت کرمان

خبرنگاران: معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمان از حضور چند کارشناس بین المللی حوزه سلامت از کشورهای آمریکا، کانادا و انگلیس به شکل ویدئو کنفرانس در سمینار یک روزه اصلاحات نظام سلامت در کرمان اطلاع داد.

8 مهر 1398

غرب گرایان برای شکست مقاومت نقشه مذاکره می کشند

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از طرح مذاکره با آمریکا، گفت: برای شکست مقاومت، غرب گرایان از داخل نقشه مذاکره می کشند.

8 مهر 1398

معترضان خواهان برگزاری انتخابات آزاد برای شورای شهر مسکو شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روز شنبه چندین هزار شهروند روسیه با راهپیمایی در پایتخت این کشور خواستار برگزاری انتخابات آزاد شورای شهر مسکو در تاریخ هشتم سپتامبر (17 شهریورماه) شدند و بدین ترتیب، ممنوعیت اِعمال شده در تظاهرات پیشین را به چالش...

6 مهر 1398
تعداد: (82)