اخبار سیاسی

تور ارزان دبی: اردوغان: به توسعه روابط با امارات امیدواریم

رئیس جمهوری ترکیه امروز، چهارشنبه گفت، کشورش به توسعه روابط با امارات امیدوار است.

26 دی 1400

تحلیلگر شیلیایی: ایران سیلی محکمی به آمریکا زد

ایرنا نوشت: تحلیلگر و کارشناس مسائل سیاسی شیلیایی ؛ اقدام اخیر آمریکا در ربودن نفتکش ایرانی را راهزنی آشکار دانست و تاکید کرد: بدون تردید واشنگتن با این اقدام در پی تحریک ملت ایران است، اما واکنش مقتدرانه ایران یک سیلی محکم به آمریکا بود.

6 دی 1400

فرهنگ با فناوری اطلاعات عجین شده است، کندی اینترنت ثابت به دلیل عدم توسعه زیرساخت ها در سال های گذشته است

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات به مناسبت هفته کتاب از یکی از پلتفرم های کتاب آنلاین بازدید کرد و ضمن گفت وگو با دست اندرکاران این پلتفرم در جریان توانمندی ها و مسائل آنها قرار گرفت.

2 دی 1400

وزارت میراث فرهنگی از سرمایه گذاران در گردشگری استقبال می کند

ایرنا/ براساس سخنان وزیر میراث فرهنگی کشور، وزارت میراث فرهنگی از سرمایه گذاران در گردشگری استقبال می کند.

30 آذر 1400

5 تبعیدی کویتی به این کشور بازگشتند

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، با صدور حکم عفو ازجانب امیر کویت، 5 فعال مخالف کویتی که در تبعید به سر می بردند به کویت بازگشتند.

29 آذر 1400

تور ارزان ارمنستان: افتتاح نمایشگاه هنر قاجار در ارمنستان با حضور سفیر ایران

سفیر ایران در ارمنستان، نمایشگاه هنر قاجار و جلد پنجم کتاب فرامین فارسی در این کشور را رونمایی کرد.

19 آذر 1400

تور ترکیه: چالش های موج پنجم کرونا در ترکیه

کندی سرعت فرایند واکسیناسیون و بی اعتنایی بخش مهمی از جامعه به ماسک و فاصله اجتماعی، موضوعاتی هستند که مقامات بهداشتی ترکیه را نگران نموده اند.

17 آذر 1400

عرضه 100 هزار دستگاه خودرو بیش از تعهدات ، تیراژ تولید ایران خودرو به روزانه 2500 دستگاه می رسد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: طبق تصمیم وزارت صمت، از هفته آینده تیراژ تولید روزانه ایران خودرو به بیش از 2500 دستگاه خواهد رسید که نسبت به برنامه مصوب، روزانه 20 درصد افزایش تیراژ خواهیم داشت.

15 آذر 1400

55 درصد معتادان متجاهر کشور از استان تهران خدمات دریافت می نمایند

تهران (پانا) - معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به اهمیت برنامه ریزی جهت ساماندهی معتادان متجاهر گفت حدود 55 درصد معتادان متجاهر کل کشور از استان تهران خدمات دریافت می نمایند.

10 آذر 1400

تور ارزان فرانسه: بایدن می دانست که فرانسه از پیمان آکوس بی اطلاع است

انتشار گزارش جدیدی فاش کرد، رئیس جمهوری آمریکا می دانست که دولت فرانسه از پیمان زیردریایی هسته ای میان آمریکا، انگلیس و استرالیا غافلگیر می گردد، اما با این حال در نشست با امانوئل ماکرون خلاف آن را تظاهر کرد.

5 آذر 1400

جدایی مجید صدری از پرسپولیس

اگر چه مجید صدری در دوره حضورش در پرسپولیس چندان اهل مصاحبه و تبادل نظر درباره کارهایش نبوده، اما او افتان و خیزان پیروز به انجام کار ها و جلب منابعی شده که با وجود موقعیت نه چندان مستحکم او در باشگاه، قابل قبول محسوب می گردد. او در آخرین اقدام بخشی از...

1 آذر 1400

نمایندگی دفتر فائو در ترکمنستان تاسیس می گردد

در ملاقات وزیر خارجه ترکمنستان و مدیر منطقه ای سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد دو طرف جهت افتتاح دفتر فائو در شهر عشق آباد به توافق رسیدند.

26 آبان 1400

اعضای شورای پروانه ساخت و نمایش معرفی می شوند

تهران (پانا) - سعید رجبی فروتن معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی درباره شرایط شوراهای پروانه ساخت و نمایش و آئین نامه های مرتبط توضیحاتی را ارائه داد.

20 آبان 1400

همراه اول پیروز به دریافت بالاترین نشان مسؤولیت اجتماعی شد

در نخستین جشنواره روابط عمومی و مسؤولیت اجتماعی، همراه اول پیروز به دریافت نشان عالی مسؤولیت اجتماعی 6 ستاره و از مدیرعامل این اپراتور به عنوان سفیر و مروج مسؤولیت اجتماعی تقدیر شد.

18 آبان 1400

تعیین نبودن مالک علت شرایط اسفناک تیم فوتبال سپیدرود است

به گزارش خبرنگاران، جبار کوچکی نژاد ظهر شنبه در جلسه هم اندیشی برای آنالیز مسائل حوزه ورزش شهرستان رشت با بیان اینکه سال جاری سال اقتصادی خوبی برای ورزش استان نیست، گفت: به گفته مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تا به امروز هیچ موافقتنامه ای درباره تحقق بودجه...

4 آبان 1400

تور فرانسه: بلینکن با مأموریت ترمیم روابط با فرانسه وارد پاریس شد

وزیر امور خارجه آمریکا با مأموریت ترمیم روابط کشورش با فرانسه که منتقد توافق سه جانبه امنیتی امضاشده میان واشنگتن، کانبرا و لندن است وارد پاریس شد.

26 مهر 1400

تور دهلی: ارمنستان تقویت همکاری های دفاعی با هند را خواهان شد

آرارات میرزویان وزیر خارجه ارمنستان در کنفرانس خبری مشترک با همتای هندی خود در ایروان، خواهان تقویت همکای دو کشور در عرصه دفاعی شد.

24 مهر 1400

تورهای چین: چین باز هم در آسمان تایوان قدرت نمایی کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزارت دفاع تایوان می گوید امروز شنبه 20 فروند جنگنده چینی وارد حریم هوایی این جزیره شده اند.

21 مهر 1400

ماه گذشته انفجار مهیبی در این منطقه رخ داد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از The Star، انتاریو بیش از 2 میلیون دلار به عملیات بازسازی ویتلی اختصاص داده است. این منطقه که در جنوب غربی انتاریو واقع شده، ماه گذشته بر اثر انفجاری مهیب ناشی از نشت گاز در یک ساختمان، به خود لرزید، و 20 زخمی به جای گذاشت.

20 مهر 1400

دانشگاه پیغام نور در تمامی زمینه ها از پتانسیل کشور استفاده می نماید

رئیس دانشگاه پیغام نور گفت: توانسته ایم در تمامی زمینه ها به خصوص تربیت بدنی و ورزش از پتانسیل های کشور استفاده کنیم.

13 مهر 1400
تعداد: (449)