صدور شناسنامه یک روزه شد!

به گزارش مجله پیکوشو، بنا بر اعلام سازمان ثبت احوال کشور همزمان با هفته دولت میز خدمت سازمان راه اندازی شد و براساس آن تعویض شناسنامه، عکس دار شدن شناسنامه، گواهی یک بار خروج از کشور در هفته دولت، یک روزه صادر خواهد شد.

صدور شناسنامه یک روزه شد!

به گزارش تسنیم، همزمان با هفته دولت میز خدمت سازمان ثبت احوال کشور در راستای ارائه خدمات آسان تر و جامع تر به شهروندان با حضور هاشم کارگر، معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور به مدت یک هفته افتتاح و رونمایی شد.

معاون وزیر کشور در حاشیه این مراسم با بیان اینکه ایجاد ظرفیت هایی مانند این اقدام مهم باعث می گردد تا آشنایی با توانمندی های سازمان اجرا شده و مردم بیشتر به این سازمان اعتماد نمایند، گفت: حرکت به سمت هوشمندسازی مهم ترین اولویت سازمان ثبت احوال کشور است.

وی بیان نمود: تحقق نظام هویتی هوشمند و تمام الکترونیک و ارتقای سطح سازمان در کشور هدف اصلی ماست که این امر با همت، کوشش، همیاری و همکاری تمامی کارکنان سازمان محقق خواهد شد.

گفتنی است، در این میز خدمت که از پنجم شهریورماه تا چهارشنبه 9 شهریورماه از ساعت 8:30 صبح تا 16 بعدازظهر در سازمان ثبت احوال کشور برپا شده است، خدماتی از جمله درخواست صدور کارت هوشمند ملی، تعویض شناسنامه، عکس دار شدن شناسنامه، گواهی یک بار خروج از کشور به عموم مردم ارائه می گردد.

بنابر اعلام سازمان ثبت احوال کشور؛ همزمان با هفته دولت، میز خدمت سازمان راه اندازی شد و براساس آن تعویض شناسنامه، عکس دار شدن شناسنامه، گواهی یک بار خروج از کشور همزمان با هفته دولت، یک روزه صادر خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 شهریور 1401 بروزرسانی: 7 شهریور 1401 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 2148

به "صدور شناسنامه یک روزه شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور شناسنامه یک روزه شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید