ترامپ مشکل تنفسی پیدا کرده است

به گزارش پیکوشو، جیم آکوستا خبرنگار حوزه کاخ سفید در شبکه سی ان ان به نقل از یک مشاور ستاد انتخاباتی ترامپ خبر داد، رئیس جمهور آمریکا آمریکا مشکل تنفسی پیدا کرده و خیلی خسته است.

ترامپ مشکل تنفسی پیدا کرده است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، به رغم اظهارات دونالد ترامپ و اعلامیه کاخ سفید مبنی بر خوب بودن حال رئیس جمهور آمریکا بعد از ابتلایش به ویروس کرونا، شبکه سی ان ان از بروز مشکل تنفسی ترامپ خبر داد.

رئیس جمهور آمریکا بامداد روز جمعه از ابتلای خود و همسرش ملانیا به ویروس کرونا خبر داد و به دنبال آن یک مقام کاخ سفید گفت که علائم خفیف ابتلا در ترامپ که همانند سرماخوردگی است، در وی پدیدار شده است.

ساعتی بعد از این خبر، رئیس جمهور آمریکا با بالگرد به بیمارستان نظامی والتر رید در واشنگتن دی سی منتقل شد و مقام های این کشور گفتند که او احتمالا چند روزی را در آنجا سپری خواهد کرد.

سی ان ان در برنامه ای با مجری گری اندرسون کوپر مجری شناخته شده این شبکه به سراغ جیم آکوستا خبرنگار حوزه کاخ سفید و مستقر این شبکه در کاخ سفید رفت.

آکوستا در این مصاحبه گفت: بله اندروسون، من همین چند لحظه قبل با یک مشاور ستاد انتخاباتی ترامپ صحبت کردم و او به من گفت که این یک شرایط جدی است و اینکه رئیس جمهور برای تنفس کردن با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند و اینکه او امروز خیلی خسته بوده است.

این خبرنگار حوزه کاخ سفید در شبکه سی ان ان در ادامه از صحبت خود با با یک منبع مطلع دیگر خبر داد که در آن این منبع آمریکایی به آکوستا گفت، در بین کارکنان کاخ سفید درباره شرایط رئیس جمهور نگرانی جدی وجود دارد.

سی ان ان در گزارش خود می افزاید: یک منبع سوم (به این شبکه) گفت که حال رئیس جمهور آمریکا بدتر از حال ملانیا ترامپ بانوی اول است.

پیشتر در خبر ها آمده بود که هوپ هیکس مشاور ترامپ جزء اولین نفراتی بود که تست کرونا وی پنجشنبه شب مثبت اعلام شد و ظرف کمتر از یک روز، تست کرونای دستکم 9 نفر دیگر از مقام ها و قانونگذاران آمریکایی مثبت اعلام شد.

یک عضو کاخ سفید، سه خبرنگار، کلیان کانوی مشاور سابق ترامپ، سناتور مایک لی از ایالت یوتا، سناتور تام تیلز از کارولینای شمالی بودند که همگی شنبه هفته گذشته در مراسمی در کاخ سفید حضور یافته بودند و در آنجا ترامپ امی برت را نامزد دیوان عالی آمریکا معرفی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1257

به "ترامپ مشکل تنفسی پیدا کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ مشکل تنفسی پیدا کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید