تعبیر خواب تنه درخت

به گزارش پیکوشو، تعبیر دیدن تنه درخت در خواب نشانه و بیانگر عظیم و کفیل خانواده و دیدن شاخه های اطراف آن در خواب به دیگر اعضای خانواده تعبیر شده است.

تعبیر خواب تنه درخت

تعبیر دیدن درخت و اجزای آن در خواب به چه صورتی است؟

سرویس سرگرمی - درخت در خواب دیدن خود به خود هیچ تعبیر مشخصی ندارد. بعضی از معبران نوشته اند درختان بی محصول مردمی درویش و تهی دست و فقیر و نیک نفسی هستند که این مردم در محیط و روی اطرافیان خویش تأثیر چندان ندارند. در جایی دیگر ابن سیرین می گوید هر درختی که میوه دارد دلیل بر نعمت است بنابراین دیدن جزئیات درخت در خواب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

اگر بخواهیم تقسیم بندی برای تعبیر دیدن اجزای درخت در خواب انجام دهیم ابراهیم کرمانی این گونه بیان می نماید:

  • رگ و بیخ درخت دلیل است بر رضای خداوند در دین. اگر بیند رگهای درخت قوی بود دلیل که زکات تمام دهد. اگر خلاف این بیند زکات مال تمام ندهد
  • پوست درخت دلیل است بر روزه داشتن خداوند خواب اگر بیند پوست درخت قوی بود دلیل که خداوندش روزه دار است
  • شاخ درختان به خواب دیدن دلیل است بر برادران وخویشان وفرزندان وی اگر بیند شاخه های درختان بسیار است خویشان آن واهل بیت او بسیار باشند.

و اما تعبیر خواب تنه درخت چگونه است؟

تعبیر دیدن تنه درخت در خواب

منوچهر مطیعی تهرانی این گونه بیان می نماید که درختی را در نظر بگیرید که شاخه و برگ فراوان دارد. این شاخه ها به ترتیب هر چه از تنه درخت دورتر می شوند نازک تر می گردند و متفرق تر. در خواب تنه درخت شما هستید و شاخه ها بمانند گفته ابراهیم کرمانی فرزندان و متعلقان و خانواده شما هستند که مانند شاخه های درخت تقدم و تأخر دارند و درجه و میزان قرابتشان متفاوت است.

بیننده خواب تنه درخت فرد جوانی باشد

منوچهر مطیعی تهرانی: اگر بیننده خواب جوان و نان خور خانواده باشد تنه درخت عظیم تر و کفیل خانواده محسوب می گردد و چنان چه خودتان کفیل خانواده هستید تنه درخت شمایید.

تعبیر خواب بیرون کشیدن تنه درخت

آنلی بیتون: بیرون کشیدن تنه درخت از خاک، نشانه آن است که با رویارویی قاطع با واقعیات زندگی، قادر خواهید شد خود را از فقر و فلاکت نجات بدهید.

دیدن کنه و آفت بر تنه درخت در خواب

آنلی بیتون: دیدن کنه های عظیم بر تنه درخت، نشانه آن است که دشمنان با بی رحمی می کوشند ثروت و دارایی شما را به تصرف خود درآورند.

منبع: setare.com
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1255

به "تعبیر خواب تنه درخت" امتیاز دهید

5 کاربر به "تعبیر خواب تنه درخت" امتیاز داده اند | 2.2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب تنه درخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید