جزئیات نخستین تور دریایی بوشهر به قطر ، هزینه سفر دریایی به قطر و مدت زمان رسیدن به مقصد

به گزارش پیکوشو، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از حرکت نخستین کشتی باری - مسافری بوشهر - قطر در هفته جاری اطلاع داد و گفت: این کشتی می تواند 1600 نفر مسافر و حدود 2000 تن بار را به صورت کانتینری جابه جا کند.

جزئیات نخستین تور دریایی بوشهر به قطر ، هزینه سفر دریایی به قطر و مدت زمان رسیدن به مقصد

با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید.

خبرنگاران: سیاوش ارجمندزاده با اشاره به حرکت نخستین کشتی باری - مسافری بوشهر - قطر در هفته جاری گفت: نخستین خط کشتیرانی مداوم ایران با قطر در هفته جاری راه اندازی شده و به صورت مستمر قرار است هفته ای یک بار بوشهر را به مقصد دوحه قطر ترک کند.

وی اضافه نمود: این کشتی می تواند بار و مسافر را به صورت همزمان جابه جا کند. به دلیل آنکه قرار بود در ابتدا برای نخستین سفر تنها بار به قطر بفرستیم اما تصمیم عوض شد و به همین دلیل وقفه ای در حرکت ایجاد شد.

سیاوش ارجمندزاده در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا با وجود اعلام تاریخ امروز دوم شهریورماه برای حرکت این کشتی به سمت دوحه این اتفاق نیافتاده است؟ به ایسنا گفت: مشکلاتی برای سوخت این کشتی به وجود آمد و در درجه دوم می خواستیم مسافر و بار را هم به صورت همزمان جابه جا کنیم بنابراین هماهنگی های آن انجام شد. ضمن اینکه قرار بود آژانس های مسافرتی و تورهای گردشگری این کار را انجام دهند و نسبت به فروش آن اقدام نمایند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با بیان این که هنوز هیچ بلیتی از کشتی قطر - بوشهر فروخته نشده است، اظهار کرد: براساس هماهنگی های اجرا شده، مقرر شد سفر کشتی بوشهر - قطر به صورت رفت و برگشت و تور چهار تا پنج روزه بین 200 تا 500 دلار باشد که بسته به نوع هتل و کلاس سفر متفاوت است.

وی اضافه نمود: فاصله بوشهر تا قطر 200 مایل بوده و این سفر بسته به سرعت کشتی و شرایط جوی بین 12 تا 20 ساعت طول می کشد.

منبع: چمدان
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 439

به "جزئیات نخستین تور دریایی بوشهر به قطر ، هزینه سفر دریایی به قطر و مدت زمان رسیدن به مقصد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نخستین تور دریایی بوشهر به قطر ، هزینه سفر دریایی به قطر و مدت زمان رسیدن به مقصد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید