جزئیات نخستین همایش بین المللی تکریم خیّرین مدرسه ساز خارج از کشور

به گزارش مجله پیکوشو، تهران (پانا) - رئیس جامعه خیّرین مدرسه ساز کشور گفت نخستین همایش بین المللی تکریم خیّرین مدرسه ساز خارج از کشور روز شنبه 17 مهرماه 1400 در دانشگاه شهید بهشتی تهران به صورت حضوری و مجازی برگزار می گردد.

جزئیات نخستین همایش بین المللی تکریم خیّرین مدرسه ساز خارج از کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، ناصر قفلی رئیس جامعه خیّرین مدرسه ساز کشور از برگزاری نخستین همایش بین المللی تکریم خیّرین مدرسه ساز خارج از کشور با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش اطلاع داد.

وی گفت: این همایش با حضور خیّرین و نیک اندیشان مدرسه ساز مقیم خارج از کشور، روز شنبه 17 مهرماه 1400 در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران به صورت ترکیبی و با حضور تعدادی از خیرین داخل کشور و ارتباط تصویری با خیرین نیک اندیش در کشورهای مختلف جهان برگزار می گردد.

قفلی با بیان اینکه هدف از برگزاری این همایش تکریم و پاسداشت خیرین مدرسه ساز مقیم خارج از کشور و ارج نهادن به اندیشه و اقدامات والای آنهاست، اضافه نمود: خیرین و خیریه های خارج از کشور به اسم منابع و سرمایه های انسانی ارزشمند، تأثیر گذار و دارای اهمیت ویژه، شایسته قدرشناسی هستند.

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور اعلام کرد: کریم مردانی آذر، جواد موفقیان و زنده یادان حسن علی علی پور، محمود خیامی، جلیل خسرو شاهی، پنج نفر از خیرینی هستند سالیان دراز در عرصه مدرسه سازی خدمات فراوانی را به جامعه تعلیم و تربیت ارزانی داشتند، که در این همایش به طور ویژه از آنها تجلیل خواهد شد.

لازم به ذکر است، این مراسم به صورت زنده از صفحه مجازی مهر مدرسه در شبکه های اجتماعی پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 مهر 1400 بروزرسانی: 28 مهر 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1852

به "جزئیات نخستین همایش بین المللی تکریم خیّرین مدرسه ساز خارج از کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نخستین همایش بین المللی تکریم خیّرین مدرسه ساز خارج از کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید